Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Dyski poślizgowe SKLZ Slidez 2p

Viimane hind: 38,40 €
See toode ei ole praegu saadaval, kuid võib-olla oled huvitatud järgnevast:
Viimane hind: 38,40 €
Tootjakood: SLDS-001
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Toode ei ole saadaval
See toode ei ole praegu saadaval, kuid võib-olla oled huvitatud järgnevast:
SINU JAOKS VALITUD
38,40 € SKLZ Slidez 2p
    ST73475
Tõsta oma treeningut SKLZ SLIDEZ 2P-ga SKLZ SLIDEZ 2P ei ole lihtsalt veel üks treeningvahend;...rohkem

Tõsta oma treeningut SKLZ SLIDEZ 2P-ga

SKLZ SLIDEZ 2P ei ole lihtsalt veel üks treeningvahend; see on viis, kuidas muuta oma treeninguid ja saavutada oma treeningueesmärke. See treeningvahend sobib ideaalselt neile, kes soovivad treeningut, mis paneb proovile nende osavuse, tasakaalu ja jõu, ning toob teie treeningrutiini uue intensiivsuse taseme.

Optimaalne treening madala hõõrdumise tehnoloogiaga

SKLZ SLIDEZ 2P on madala hõõrdumisega pinnaga, mistõttu sobib see ideaalselt harjutusteks, mis nõuavad sujuvat ja tõhusat libisevat liikumist põrandal. Alates kükkidest ja kükitustest kuni kardiovaskulaarsete harjutusteni viib see treeningvahend teie alakeha treeningu järgmisele tasemele, rakendades teie lihaseid ning parandades teie tasakaalu ja koordinatsioonioskusi.

Ohutus on esikohal

SKLZ SLIDEZ 2P puhul on ohutus esmatähtis. Sellel on libisemisvastane pind, mis takistab teie käte või jalgade libisemist intensiivse treeningtunni ajal, tagades tõhusa ja ohutu treeningkogemuse. Kvaliteetne ja vastupidav materjal tagab pikaealisuse, mis teeb sellest kindla investeeringu nii professionaalidele kui ka fitnessi harrastajatele.

Kahe suuna treeninguvõimalused

Mis eristab SKLZ SLIDEZ 2P teistest treeningvahenditest, on selle integreeritud ühendused, mis võimaldavad treenida mõlemas suunas. See omadus pakub mitmekülgset treeningut, mis lihtsustab keskendumist erinevatele lihasgruppidele ja lisab treeningutele vaheldust.

Lisateave SKLZ kohta

SKLZ on usaldusväärne kaubamärk, kui tegemist on kvaliteetsete treeningvahenditega. Et saada oma ostust kõige rohkem kasu, külastage nende veebisaiti ja uurige rohkem tooteid, mis võivad aidata kaasa teie fitness-teekonnale.

Toote omadused

Põhivärv: Must
Pakendatud paarides (2)
Tootja kood: SLDS-001

Tehke SKLZ SLIDEZ 2P osaks oma treeningrutiinist ja kogege, millist muutvat jõudu see teie treeningutesse toob.

Toote number: ST73475
Põhivärv: must
Tootekood: SLDS-001
Pakend (mitmest osast koosneb): 2
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.