Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Koła treningowe SKLZ Corewheels

65,40 €
Tootjakood: SK6800115
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
2 tk.

SKLZ Corewheels

65,40 € SKLZ Corewheels
    ST73428
SKLZ Corewheels'i tutvustamine Viige oma treeningrežiim järgmisele tasemele SKLZ...rohkem

SKLZ Corewheels'i tutvustamine

Viige oma treeningrežiim järgmisele tasemele SKLZ Corewheelsiga. Need mitmevärvilised tuumarattad pakuvad teile dünaamilist võimalust rebida oma kõhulihaseid, vormida oma keha ja tugevdada stabiliseerivaid lihaseid. Pakett sisaldab kahest rattast koosnevat komplekti, mis uhkeldab kõrge funktsionaalsuse ja tippkvaliteediga, et toetada teie fitnessi teekonda.

Mugav ja ergonoomiline disain

Põhirattad on varustatud ergonoomiliste vahuga täidetud käepidemetega, et tagada ideaalne haardumine ja mugavus treeningu ajal. Sõltumata intensiivsusest jäävad teie käed rõõmsaks, võimaldades igast harjutusest maksimaalset kasu saada. Nende ainulaadne disain ei pingesta teie käsi, vähendades pingutus- või vigastusriski

Tootja kood: SK6800115

Tootja SKLZ, kui tippliider sporditehnika valdkonnas, tagab teile parima kvaliteedi ja suurepärase jõudluse. SKLZ Corewheels kannab tootjakoodi SK6800115, mis sümboliseerib nende usaldust toote vastupidavuse ja tõhususe suhtes.

Lisage oma treeningule vaheldusrikkust

Erinevalt traditsioonilistest ab-rattadest pakuvad SKLZ Corewheels rohkem kui ainult ühte treenimisviisi. Sisestage need suurde hulka harjutusi, et lisada oma treeningrutiini vaheldust. Ükskõik, kas soovite tugevdada oma kõhulihaseid, käsi või parandada kogu keha koordinatsiooni, need rattad on teie ideaalne treeningpartner.

Kvaliteetne konstruktsioon

SKLZ Corewheels peegeldab brändi pühendumust pakkuda tippkvaliteediga fitness-vahendeid. Rataste tugev konstruktsioon tagab vastupidavuse ka raskel kasutamisel. Võite usaldada, et need peavad vastu aja katsumusele, pakkudes teile halastamatuid teenuseid teie teekonnal fitnessi poole.

Vabastage oma potentsiaal SKLZ Corewheelsiga

Olenemata sellest, kas olete fitnessi entusiast, kes soovib end proovile panna, või algaja, kes on pühendunud oma tervise parandamisele, on SKLZ Corewheels suurepärane täiendus teie treeningrutiinile. Võtke omaks SKLZ kvaliteet, et avada oma täielik fitness-potentsiaal juba täna.

Toote number: ST73428
Põhivärv: mitmevärviline
Tootekood: SK6800115
Pakend (mitmest osast koosneb): 2
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.