Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Pachołki Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue

6,00 €

Soovituslik müügihind

4,40 € Säästa 27 %
Tootjakood: V218B
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue

4,40 € Pro's Pro Marking Cone with holes 1P - dark blue
    ST80188
Pro's Pro märgistuskoonus auguga 1P - tumesinine: Parandage treeninguid professionaalse...rohkem

Pro's Pro märgistuskoonus auguga 1P - tumesinine: Parandage treeninguid professionaalse varustuse abil!

Olenemata sellest, kas olete professionaalne treener või soovite lihtsalt suurendada oma isikliku treeningu tõhusust, on Pro's Pro Marking Cone with holes tumedas sinises toonis mitmekülgne vahend, mida saate oma treeningkavasse lisada. Oma silmatorkava tumesinise värvi ja 38 cm kõrgusega lisab see kindlasti teie rutiinile professionaalse tooni.

Tugev disain ja vastupidavad materjalid

Tootja kood - V218B

Pro's Pro Marking Cone on konstrueeritud tippkvaliteediga, vastupidavast materjalist, mis tagab, et see peab vastu intensiivsete treeningute raskustele. Kerge, kuid vastupidav koonus kannatab pikaajalist kasutamist, võimaldades teil keskenduda oma treeningule, ilma et peaksite muretsema oma varustuse jõudluse pärast.

Omadused ja kasutatavus

See 38 cm kõrgune koonus pakub suurepärast nähtavust ja sobib ideaalselt erinevate harjutuste sooritamiseks. Selle konstruktsioonil on augud, mis võimaldavad kasutada keppe takistuste loomiseks, lisades teie treeningrutiini mitmekesisust ja väljakutseid.

Tumesinine värvus

Selle pilkupüüdev tumesinine värv mitte ainult ei lisa teie treeningule elujõudu, vaid parandab ka nähtavust, tagades ohutuse harjutuste ajal ja kiire asukoha määramise juhul, kui teie treeningrühmas toimuvad muudatused.

Toote mitmekülgsus

Alates jooksuradade suunamisest, osavuse parandamisest või isegi väravapostina kasutamisest minispordis tõestab see toode oma multifunktsionaalsust. Sõltumata sellest, kas oled professionaalne treener või spordiharrastaja, võib Pro's Pro Marking Cone lisada treeningutele, mängudele ja harjutustele sügavust ja mitmekülgsust. Kokkuvõttes on Pro's Pro Marking Cone with Holes 1P tumesinises värvitoonis hädavajalik treeningu abivahend. See on pikaealisuse, funktsionaalsuse ja värviprisma poolest mõeldud teie treeningkava täiustamiseks, olenemata spordialast või distsipliinist. Suurendage oma treeningmängu selle professionaalse märgistuskoonuse abil.

Toote number: ST80188
Tootekood: V218B
Põhivärv: tumesinine
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.