Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Koła treningowe Schildkröt Pilates Ring - green

21,00 €

Soovituslik müügihind

18,90 € Säästa 10 %
Tootjakood: 960141
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
1 tk.

Schildkröt Pilates Ring - green

18,90 € Schildkröt Pilates Ring - green
    ST79723
Schildkröt Pilates ring - roheline Tõsta oma pilatese kogemust Esitleme Schildkröt Pilates...rohkem

Schildkröt Pilates ring - roheline

Tõsta oma pilatese kogemust

Esitleme Schildkröt Pilates Ringi elavat rohelist värvi - teie ideaalne kaaslane intensiivsemaks ja mitmekesisemaks treeninguks. Olenemata sellest, kas alustate oma terviserännakut või olete kogenud Pilatese entusiast, lisab see Pilates Ring teie treeningutele uue mõõtme. Kerge ja kaasaskantav, see tõhus vahend täiendab teie treeningut kodus, jõusaalis või isegi teel olles.

Kvaliteetne ja mitmekülgne konstruktsioon

Kvaliteet on oluline, kui tegemist on treeningvahenditega. Seda tunnistades on Schildkröt Pilates Ring valmistatud, keskendudes eelkõige kvaliteedile ja vastupidavusele. See on disainitud nii, et see peab vastu pidevale kasutamisele ilma kuju kaotamata või purunemata. Kuid mis teeb selle Pilates Ringi tõeliselt erakordseks, on selle mitmekülgne funktsionaalsus - see võimaldab treeninguid, mis on suunatud paljudele kehaosadele. Kasutage seda käte, jalgade või põhilihaste toniseerimiseks; Schildkröt Pilates Ringi võimalused on praktiliselt piiramatud. Selle disain täiendab paljusid Pilates-harjutusi, muutes selle fantastiliseks vahendiks treeningute tõhususe suurendamiseks.

Roheline - värv, mis inspireerib

Schildkröt Pilates Ring ei ole ainult funktsionaalsus - see on ka stiil. See meeldiva rohelise tooniga Pilates-rõngas mitte ainult ei paista silma, vaid tekitab ka rahustava rahulikkuse tunnet, kutsudes esile tähelepanelikkust ja keskendumist treeningu ajal.

Pakend ja tootekood

Schildkröt Pilates Ring on üksikult pakendatud, tagades selle ohutuse tarne ajal - SKU: 960141. Alustage teekonda täieliku fitnessi saavutamiseks koos Schildkröt Pilates Rõngaga. Selle tipptasemel kvaliteet, multifunktsionaalsus ja silmatorkav värv teevad sellest ihaldusväärse täienduse teie Pilates-vahenditele. Kogege erinevust juba täna!

Toote number: ST79723
Põhivärv: roheline
Tootekood: 960141
Pakend (mitmest osast koosneb): 1
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.