Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Vastupidavuse langevari Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)

33,00 €

Soovituslik müügihind

31,40 € Säästa 5 %
Tootjakood: 100040
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
3 tk.

Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)

31,40 € Yakimasport Speed Chute (Large-56in.)
    ST74270
Yakimasport Kiirlaskuri (Large-56in.) Kogege uuenduslikku ja võimendavat võimalust parandada...rohkem

Yakimasport Kiirlaskuri (Large-56in.)

Kogege uuenduslikku ja võimendavat võimalust parandada oma sportlikku sooritust Yakimasport Speed Chute'iga. Spetsiaalselt mõeldud sportlastele, kes soovivad tõsiselt oma sooritust järgmisele tasemele viia.

Absoluutne jõudluse suurendaja

Ainulaadne vastupanuvahend, mis nõuab kasutajalt, et ta oma treeningutes end rohkem pingutaks. Jooksu ajal avaneb vihmavari, tekitades õhutakistuse, mis sunnib teid rohkem töötama. See väljakutse tuuletakistuse vastu toob kaasa parema soorituse, andes teile jõudu ja vastupidavust, mida on vaja isiklike tipptulemuste ületamiseks ja konkurentide ees püsimiseks.

Mugavus ja mugavus

Meie Yakimasport Speed Chute on varustatud reguleeritava vöökohavööga, mis võimaldab erineva kehaümbermõõdu ja -kujuga kasutajatel toodet mugavalt kasutada. Tänu vöö kohandatavusele on seda lihtne selga panna ja maha võtta, mis vähendab ebavajalikke katkestusi teie kõrge intensiivsusega treeningutes. Komplekti kuulub ka kandekott, mis teeb liuguri transportimise sinna, kus seda vajate, lihtsaks. Ükskõik, kas lähed pargis jooksma või lähed jõusaali, saad oma langevarju hõlpsasti ja mugavalt kaasas kanda.

Löömatud mõõtmed ja tehnilised andmed

See suur langevarju on märkimisväärse suurusega 56 tolli, luues ideaalse lohutusmomendi igale sportlasele, kes soovib oma piire ületada. Mõõtmed pakuvad optimaalset vastupanu, mis sunnib teid suuremaid pingutusi tegema ja parandab aja jooksul järk-järgult teie kiirust ja vastupidavust. Sellel Speed Chute'il on järgmised spetsifikatsioonid: * Pakendi kogus: * Tootja kood: 1 tk: 100040 Lisage Yakimasport Speed Chute oma treeningkavasse ja olge tunnistajaks märkimisväärsele hüppele oma jõudluses. Teie teekond tippvormi, kiiruse ja võimsuse saavutamiseks algab siit. Suurepärasus ootab ja see on vaid jooksu kaugusel. Investeeri Yakimasport Speed Chute'i juba täna ja ole sportlane, kes oled alati tahtnud olla.

Toote number: ST74270
Tootekood: 100040
Pakend (mitmest osast koosneb): 1
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.