Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Ekspandrid SKLZ Resistance Cable Set (15lb - 6,80kg)

Viimane hind: 35,90 €
See toode ei ole praegu saadaval, kuid võib-olla oled huvitatud järgnevast:
Viimane hind: 35,90 €
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Toode ei ole saadaval
See toode ei ole praegu saadaval, kuid võib-olla oled huvitatud järgnevast:
SINU JAOKS VALITUD
Dyski poślizgowe SKLZ Court Slidez
Dyski poślizgowe SKLZ Court Slidez

Dyski poślizgowe
SKLZ Court Slidez

 
38,40 €
 
Vastupidav kummipael SKLZ Pro Band Heavy - Grey

Vastupidav kummipael
SKLZ Pro Band Heavy - Grey

 
47,90 €
 
Massöör SKLZ Massage Bar
Massöör SKLZ Massage Bar

Massöör
SKLZ Massage Bar

 
47,90 €
 
35,90 € SKLZ Resistance Cable Set (15lb - 6,80kg)
    ST73456
Kogemused SKLZ vastupanukaablite komplekti (15lb - 6.80kg) võimsusest (15lb - 6.80kg) Alustage...rohkem

Kogemused SKLZ vastupanukaablite komplekti (15lb - 6.80kg) võimsusest (15lb - 6.80kg)

Alustage teekonda füüsilise tipptaseme saavutamise suunas SKLZ Resistance Cable Set (15lb - 6.80kg) abil. See multifunktsionaalne treeningvahend teeb enamat kui lihtsalt tugevdab teie lihaseid; see on teie pilet kogu keha treeningule, mis ei tee teid mitte ainult tugevamaks, vaid ka paindlikumaks. Meie vastupanukaablikomplekt on teie liitlane, et saavutada suurepäraseid tulemusi fitnessi vallas.

Kvaliteet ja vastupidavus otse teie käeulatuses

Meie vastupanukaabel on valmistatud äärmiselt tugevast ja vastupidavast kummist, mis lubab stabiilset jõudlust pika aja jooksul. Selle vastupanukaablikomplekti põhivärv on mitmevärviline, mis peegeldab sellega tehtavate harjutuste dünaamilisust ja mitmekesisust. Komplektis, mis sisaldab nii vastupanukaableid kui ka haaratsid.

Unikaalne Slide'N'Lock süsteem

Mis eristab SKLZ vastupanukaablikomplekti konkurentidest? See on uuenduslik SLIDE'N'LOCK süsteem, mis võimaldab lihtsat vastupanu muutmist, muutes teie treeningud paindlikuks ja kohandatud vastavalt teie jõutreeninguvajadustele.

Piirideta kehatreening

SKLZ Resistance Cable Set on mõeldud nii üla- kui ka alakeha treenimiseks. See pakub piiramatuid võimalusi erinevateks kehalisteks treeningharjutusteks. Olgu teie käsivarred toonuses, kõhulihased pinguldatud või jalad vormitud, see vastupanukaablikomplekt on ülim vahend teie fitnessi eesmärkide saavutamiseks.

Miks valida SKLZ?

SKLZ on tuntud kaubamärk, mida usaldavad fitnessi harrastajad kogu maailmas. Pakume tipptasemel fitness-seadmeid, mis on loodud selleks, et viia teid oma eesmärkidele lähemale. Valige SKLZ Resistance Cable Set - ja võtke kasutusele teie vajadustele vastav fitness-rutiin. Kogege SKLZ erinevust, külastades nüüd meie veebisaiti. Tutvuge meie ulatusliku tootevalikuga, mis muudab kogu teie treeningrutiini ümber. SKLZ Resistance Cable Set (15lb - 6.80kg). See on rohkem kui lihtsalt fitness - see on elustiil. Alusta oma teekonda selle poole juba täna. Vabastage SKLZ-iga teie sisemine sportlane.

Toote number: ST73456
Põhivärv: mitmevärviline
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.