Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Ravipall Pro's Pro Medizinball 3 kg

40,90 €
Tootjakood: I196C
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
3 tk.

Pro's Pro Medizinball 3 kg

40,90 € Pro's Pro Medizinball 3 kg
    ST28329
Tõhusta oma treeningut Pro's Pro Medizinball 3 kg abil Sissejuhatus Tutvustame Pro's Pro...rohkem

Tõhusta oma treeningut Pro's Pro Medizinball 3 kg abil

Sissejuhatus

Tutvustame Pro's Pro Medizinball 3 kg, mis on ideaalne partner teie kõikehõlmava treeningu jaoks. See mitte ainult ei lisa teie treeningrežiimi tõhusat vahendit, vaid selle atraktiivne kahetooniline disain toob teie treeningvarustusse ka stiiliprisma.

Mitmekülgne treeningvahend

Pro's Pro Medizinball ei ole pelgalt fitnesspall, vaid mitmekülgne ja dünaamiline spordivahend. 3 kg kaaluv pall on loodud intensiivistama teie igapäevast treeningut, esitades väljakutse teie vastupidavusele, lihastele ja koordinatsioonile. See sobib ideaalselt integreeritud jõu- ja vastupidavusharjutusteks ning tänu oma mitmekülgsusele saab seda kasutada konkreetsete lihasgruppide sihtimiseks ja mitmesuguste treeningute täiendamiseks - parandades teie üldist vormi ja keha tasakaalu.

Kahe tooniga disain

Neile, kes hindavad head esteetikat koos funktsionaalsusega, on see pall meeldiva kahetoonilise disainiga. Selle visuaalne atraktiivsus ei kahjusta selle vastupidavust ega haardumist, tagades teile tugeva haardumise intensiivse treeningu ajal.

Vastupidav ja kauakestev

Pro's Pro Medizinball 3 kg, mis on valmistatud tipptasemel ja vastupidavast materjalist, lubab pikaajalist vastupidavust, mis peab tõhusalt vastu pikaajalisest kasutamisest tulenevale kulumisele. See sobib ideaalselt nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks, pakkudes usaldusväärset jõudlust erinevates treeningtingimustes.

Toote spetsifikatsioonid

  • Kaubamärk: Pro's Pro
  • Product: Medizinball
  • Kaal: 3 kg
  • Tootja kood: Meditsiinitoode: 1,5 kg: I196C
  • Kahevärviline disain

Kokkuvõte

Õige treeningvarustuse valimine võib teie treeningu teekonda oluliselt mõjutada. Pro's Pro Medizinball 3 kg võib oma multifunktsionaalsuse ja silmatorkava disainiga olla see mängu muutev täiendus, mida vajate terviklikuma ja tõhusama treeningkogemuse saavutamiseks.

Toote number: ST28329
Tootekood: I196C
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.