Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Ravipall Pro's Pro Medizinball 2 kg

32,90 €
Tootjakood: I196B
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Medizinball 2 kg

32,90 € Pro's Pro Medizinball 2 kg
    ST28328
Saage sobivaks ja funktsionaalseks koos Pro's Pro Meditsiinipalliga 2 kg Toote ülevaade...rohkem

Saage sobivaks ja funktsionaalseks koos Pro's Pro Meditsiinipalliga 2 kg

Toote ülevaade

Tutvustame Pro's Pro Medizinball 2 kg - teie lõplik treeningkaaslane. See funktsionaalne treeningpall on ideaalne täiendus teie treeningrežiimile. Sellel on nii atraktiivne kahevärviline disain kui ka 2 kg kaal, mis teeb sellest suurepärase vahendi terviklikuks treeninguks.

Vabastage oma treeningpotentsiaal

Pro's Pro Medizinball 2 kg on hädavajalik treeningvahend, mis on mõeldud teie jõu, vastupidavuse ja koordinatsiooni suurendamiseks. See ei ole lihtsalt pall; see on värav kõrgendatud osavusele, paremale osavusele ja tugevamale tuumale. Kasutage seda järjekindlalt ja te näete uuendatud elujõudu ja üldist lihastoonuse paranemist.

Disain ja esteetika

Lihaslik olemine ei tähenda, et jääksite ilma stiilist! Pro's Pro Medizinball uhkeldab rafineeritud kahevärvilise disainiga, mis lisab teie treeningvarustusele elegantsi. Sellel on aerodünaamiline kuju, mis tagab mugava haarde ja lihtsa käsitsemise. Selle tugev konstruktsioon tagab pikaajalise toimivuse, mis teeb sellest pikaajalise investeeringu teie fitnessi teekonnale.

Vajalik vahend mitmekülgsete treeningute jaoks

Pro's Pro Medizinball 2 kg avab võimalused laiaulatuslikeks harjutusteks. Olenemata sellest, kas valmistute tõuketeks, kükitamisteks, kükitamisteks või suure energiaga kardiotreeninguks, see hinnatud treeningpall ei valmista pettumust. See on puuduv lüli, kui otsite oma regulaarsetesse treeningutesse vaheldust ja väljakutset.

Toote spetsifikatsioonid

Tootja kood: Tootja kood: Tootja kood: Tootja kood: Tootja kood: Tootja kood: I196B Weight: 2 kg Colour: Kahevärviline skeem Tugevdage oma treeningvahendite arsenali selle Pro's Pro Medizinball 2 kg-ga. Selle soetamine on esimene samm tugevama ja tervislikuma sinu suunas. Uuendage oma treeninguid, avastage uusi ridu ja olge tunnistajaks muutustele juba täna! Tehke Pro's Pro Medizinball 2 kg oma usaldusväärseks kaaslaseks oma teekonnal parema vormi ja parema enesetunde suunas. Nautige treeningu mitmekesisust ja vastupidavust ühes veenvas pakendis. Ära jäta vahele - täiusta oma jõusaalikogemust selle mitmekülgse, kohustusliku

Toote number: ST28328
Tootekood: I196B
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.