Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Koła treningowe Pro's Pro Flat Speed Ring 70 cm - orange

6,90 €
Tootjakood: V243
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
2 tk.

Pro's Pro Flat Speed Ring 70 cm - orange

6,90 € Pro's Pro Flat Speed Ring 70 cm - orange
    ST70743
Pro's Pro Flat Speed Ring 70 cm - oranž Ärata oma sisemine sportlane Pro's Pro Flat Speed...rohkem

Pro's Pro Flat Speed Ring 70 cm - oranž

Ärata oma sisemine sportlane Pro's Pro Flat Speed Ringiga. See elavat oranži värvi mitmekülgne spordivarustus on loodud selleks, et viia teie jõudlus järgmisele tasemele. Olenemata sellest, kas olete fitnessi harrastaja või professionaalne sportlane, see toode täiendab kindlasti teie treeningkava. Suurepärane 70 cm läbimõõt teeb sellest mitmekülgse ja kohandatava täienduse teie spordi- ja spordivarustusele.

Dünaamiline disain

Selles elegantses, lamedas kiirendusrõngas Pro's Pro'lt on näha kombinatsioon lihtsusest ja praktilisusest. Selle disain võimaldab lihtsat kasutamist ja lihtsat hoiustamist, säilitades samas regulaarseks kasutamiseks vajaliku vastupidavuse. Saate seda kasutada üksikult või kombineerida seda koos teiste treeningvahenditega, et kiiruse ja osavuse oskusi kiirendada, muutes teie treeningtunnid tundlikumaks ja viljakamaks.

Paindlikkus kõige paremini

Pro's Pro Flat Speed Ring on tunnistuseks kohanemisvõimest. Kasutage seda iseseisvalt mitmekesiste osavuse ja jalgade treeningharjutuste tegemiseks või muutke see hularõngaks, et saada veel üks kiht lõbu ja fitnessi. Selle paindlikkus annab sulle vabaduse murda välja argipäevast ja lisada oma rutiinile erinevaid harjutusi.

Elavat nähtavust

Pro's Pro Flat Speed Ringi veenev ere oranž värvus suurendab selle nähtavust, mistõttu sobib see ideaalselt igasse keskkonda. See pilkupüüdev varjund tagab, et saate oma fookuse teravana hoida, olenemata sellest, kas harjutate hämaras siseruumides või päikesepaistelises õues.

Toote üksikasjad

- Põhivärv: oranž - Tootja kood: V243 Suurendage oma treeningu teekonda Pro's Pro Flat Speed Ringi abil. Selle tähelepanuväärne disain ja funktsionaalsus tagavad, et see ei ole lihtsalt üks järjekordne spordivarustus, vaid mängu muutja, mis paneb su treeningtunnid särama!

Toote number: ST70743
Põhivärv: oranž
Tootekood: V243
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.