Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Ekspandrid Body Sculpture Pilates Band

13,40 €
Tootjakood: BB 2350
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
3 tk.

Body Sculpture Pilates Band

13,40 € Body Sculpture Pilates Band
    ST74144
Body Sculpture Pilates Band: Pilates: Uus mõõde fitnessi Premium kvaliteetne disain Kogege...rohkem

Body Sculpture Pilates Band: Pilates: Uus mõõde fitnessi

Premium kvaliteetne disain

Kogege Body Sculpture Pilates Bandi ülimat vastupidavust. See vastupidavaks loodud treeningtarvik tagab pikema eluea, ilma et see kaotaks oma elastsust ja tõhusust. Ühtlane kvaliteet on tagatud ka regulaarsel kasutamisel.

Suurepärane vigastusejärgne treeningvahend

Pilates Bandiga saate pärast vigastust kergemini tagasi oma treeningrutiini sisse lülitada. See keha vormimise vahend loob mõõduka vastupanu, mis aitab järk-järgult jõudu arendada, mistõttu on see ideaalne valik taastumise teel olevatele inimestele.

Kasutajasõbralik funktsionaalsus

Body Sculpture Pilates Band on mõeldud lihtsaks kasutamiseks. Lihtsalt kerige see ümber oma sihtpiirkonna ja laske bändil teha ülejäänud töö! Selle funktsioon, mis pakub staatiliste treeningute ajal lisatakistust, võimendab teie harjutuste mõju.

Ergonoomilised käepidemed

See pilatese bänd on disainitud teie mugavust silmas pidades ja sellel on mugavad käepidemed. Need hästi paigutatud käepidemed tagavad suurepärase kontrolli, muutes teie treeningkogemuse sujuvaks ja probleemivabaks.

Stiilne esteetika

Treeningrihmade põhivärv on energiline ja elujõuline sinine. Selle värskendav toon lisab teie treeningvarustuse kollektsioonile elavust.

Toote üksikasjad

Tootja kood: BB 2350 Värv: Sinine Lisage see mitmekülgne treeningvahend oma treeningrutiini, et saada kasu selle arvukatest eelistest. Valige Body Sculpture Pilates Band - teie treeningpartner toonuse ja vormitud keha saavutamiseks.

Toote number: ST74144
Põhivärv: sinine
Tootekood: BB 2350
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.