Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Treeningredel Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m

Treeningredel Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m
18,00 €

Soovituslik müügihind

16,40 € Säästa 9 %
Tootjakood: 100322
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4 tk.

Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m

16,40 € Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m
    ST74259
Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m - Tõsta oma treeningmängu taset Parandage oma...rohkem

Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m - Tõsta oma treeningmängu taset

Parandage oma treeningu taset ja osavust Yakimasport Agility Criss Cross Ladderiga. See peen spordivarustus on hädavajalik ese kõigile, kes suhtuvad tõsiselt oma treeningrežiimi. Spetsiaalselt dünaamilistes keskkondades arenemiseks loodud redel on parim valik professionaalsetele treeneritele, treeningakadeemiatele, samuti kõigile, kes soovivad suurendada oma kiirust, tasakaalu ja jalgade tööd. See redel on 4 meetri pikkuse ja 10 astme pikkusega, mis vastab meistrite kujundamise väljakutsele.

Mitmekülgne disain uuenduslikuks treeninguks

Yakimasport Agility Criss Cross Ladder on eesmärgipäraselt loodud, et tuua piiramatuid võimalusi teie treeningutesse. Selle patenteeritud disaini paindlikkus võimaldab teil redelit mis tahes kujul paigutada, muutes selle ideaalseks vahendiks improviseeritud mängudeks ja treeningharjutusteks, mis on mõeldud isegi kõige noorematele spordihuvilistele. Iga astmestik, mis on oskuslikult liigendliigenditega neetitud, on reguleeritav, pakkudes võimalust varieerida oma harjutusi ja kohandada treeninguid vastavalt konkreetsetele vajadustele.

Tennisele kohandatud

Mainekate tenniseakadeemiate poolt heaks kiidetud Yakimasport Agility Criss Cross Ladder on hädavajalik vahend, mis võib teie mängu kiiresti muuta. Iga astme pikkus on 40 cm, mis pakub ideaalset keskkonda sportlaste ettevalmistamiseks kiiretele liigutustele ja osavusele, mida tennis nõuab.

Kokkuvõte

Hankige Yakimasport Agility Criss Cross Ladder ja võtke omaks tõhusa, personaalse treeningu eelised. Kogege rõõmu oma piiride ületamisest ning osavuse ja vastupidavuse järkjärgulisest omandamisest. Tooge oma väljakule ülim treeningkaaslane ja laske Yakimasport Ladderil juhtida teid võidukäigule.

Toote number: ST74259
Tootekood: 100322
Pikkus (cm): 400
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.