Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Treeningredel Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

28,90 €
Tootjakood: V131
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
3 tk.

Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

28,90 € Pro's Pro Hurdle Agility Ladder
    ST70631
Pro's Pro Hurdle Agility Ladder Tutvustame tuntud ja maineka Pro's Pro Hurdle Agility Ladderi,...rohkem

Pro's Pro Hurdle Agility Ladder

Tutvustame tuntud ja maineka Pro's Pro Hurdle Agility Ladderi, mis on ülim treeningvahend, mis toob professionaalse tennisetreeningu jõu sinu ukse taha. See on loodud neile, kes soovivad täiustada oma osavust, kiirust ja koordinatsiooni, ning lubab kõrgendatud treeningkogemust, mis on kohandatud teie tulemuseesmärkide saavutamiseks.

Ideaalne treeningu harrastajatele

Pro's Pro Hurdle Agility Ladder on mõeldud kaasaegsetele treeningu harrastajatele; olgu see siis professionaalsete mängude või nädalavahetuse hobi jaoks, see aitab parandada liikuvust, tasakaalu ja kiirust. See on väärtuslik komponent sportlase treeningrutiinis, aidates neil oma mängu parandada ja võistelda kõrgel tasemel.

Komplektis on mugav kandekott

Pro's Pro Hurdle Agility Ladderi juurde kuulub kaitsev kandekott, mis sobib suurepäraselt redeli turvaliseks hoidmiseks ja hõlpsaks transportimiseks. Kompaktne ja kerge disain tagab, et saate oma treeningu kõikjale kaasa võtta, maksimeerides mugavust ja soodustades treeningkava järjepidevust.

Toote number: ST70631
Tootekood: V131
Laius (cm): 42
Pikkus (cm): 214
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.