Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Treeningredel Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow

23,40 €
Tootjakood: V247
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
3 tk.

Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow

23,40 € Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - neon yellow
    ST75327
Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - Neoon kollane Pro's Pro Agility Ladder Succeed...rohkem

Pro's Pro Agility Ladder Succeed (4 m) - Neoon kollane

Pro's Pro Agility Ladder Succeed neoonkollases toonis on treeningvahend, mis ühendab endas funktsiooni ja stiili. See elurõõmus ja professionaalse kvaliteediga agility redel ühendab endas tipptasemel disaini ja jõudluse, tagades teie fitness-treeningute jaoks parima.

Täiuslik treeningvahend

Pro's Pro Agility Ladder Succeed on mitmekülgne treeningvahend, mis parandab teie kiirust, osavust, tasakaalu ja koordinatsiooni. See on ideaalne lisavahend teie treeningkavale, mis sobib ideaalselt sporditreeninguks, jõutreeninguks või isegi lihtsalt soojendusharjutusteks.

Väga reguleeritav disain

Agility redelil on 9 lamedate astmetega reguleeritav disain, mida saate muuta erinevate harjutuste ja harjutuste jaoks. Võimalus reguleerida astmete vahelisi vahed teevad sellest suurepärase vahendi iga treeningu intensiivsuse taseme jaoks, mis sobib nii algajatele kui ka kogenud sportlastele.

Kvaliteet ja vastupidavus

Nagu kõik Pro's Pro tooted, on ka Agility Ladder Succeed valmistatud ülima pühendumusega kvaliteedile. Lamedaid astmeid säilitavad stabiilsuse ja jäävad terveks ka kõige ulatuslikumate treeningrutiinide puhul, tagades teie treeningvajaduste jaoks pikaajalise vastupidavuse.

Toote number: ST75327
Tootekood: V247
Laius (cm): 50
Pikkus (cm): 400
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.