Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Treeningredel Prince Play&Stay Ladder

59,00 €

Soovituslik müügihind

47,90 € Säästa 19 %
Tootjakood: 9X332000
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
2 tk.

Prince Play&Stay Ladder

47,90 € Prince Play&Stay Ladder
    ST06616
Prince Play & Stay treeningredel Avastage Prince Play & Stay Ladder, mis on oluline...rohkem

Prince Play & Stay treeningredel

Avastage Prince Play & Stay Ladder, mis on oluline spordivarustus, mis on loodud selleks, et viia teie treeningrutiinid järgmisele tasemele. Kui soovite parandada osavust, kiirust või koordinatsiooni, on see just see vahend, mida vajate.

Peen käsitöö suurepärase tulemuslikkuse tagamiseks

Treeningredel on hoolikalt valmistatud kvaliteetsetest plastist astmetest, mis tagavad vastupidavuse ja stabiilsuse. 16 astmeline disain pakub piisavalt ruumi paljude treeningharjutuste jaoks, võimaldades teil tõhusalt töötada oma sportlike saavutuste parandamise nimel. 50 cm laiusega redel on piisavalt lai, et võimaldada keerukaid jalaharjutusi ilma komistamisohtudeta. Lisaks sellele on see tänu oma kergele ja kaasaskantavale disainile suurepärane valik, et seda oleks mugav kõikjale kaasa võtta.

Professionaalne tööriist kompromissitu sportlasele

Prince Play & Stay redeliga on kaasas praktiline kandekott, mis võimaldab lihtsat hoiustamist ja transportimist. Mugav erinevates kasutussituatsioonides, olgu see siis spordiklubis, kodus või väljakul, on redel alati valmis intensiivseks treeninguks.

Toote number: ST06616
Tootekood: 9X332000
Laius (cm): 50
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.