Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Koonused SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p

43,40 €
Tootjakood: NSK000077
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
2 tk.

SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p

43,40 € SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p
    ST73441
SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P - lisage põnevust ja vaheldust oma treeningutesse....rohkem

SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P - lisage põnevust ja vaheldust oma treeningutesse.

Suurendage oma osavust, kiirust ja üldist sportlikku potentsiaali SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P abil. See 20 koonusest koosnev komplekt on mitmekülgne valik igale sportlasele, treenerile või personaaltreenerile, kes soovib lisada oma treeningprogrammi erinevaid harjutusi ja väljakutseid. Need elurõõmsad kollased koonused, millel on tootja kood NSK000077, pakuvad võrratut segu praktilisusest, vastupidavusest ja nähtavusest. Süveneme sügavamalt omadustesse, mis asetavad need koonused sporditreeninguvarustuse esirinda.

Võrratu nähtavus ja vastupidavus

Elava kollase värvusega tagavad need agility-koonused suurepärase nähtavuse. Nii et olenemata sellest, kas treenite siseruumides või muruplatsil, võite olla kindel, et saate oma komplekti hõlpsasti tuvastada ja liikuda oma harjutustes ülima kergusega. Lisaks sellele tagab vastupidav konstruktsioon kestva jõudluse, taludes samal ajal ilmastiku või pideva kasutuse põhjustatud kulumist ja rebenemist.

PALJUDE SPORDIALADE JA HARJUTUSTE JAOKS

Olenemata sellest, kas tegelete jalgpalli, jalgpalli või korvpalliga või olete lihtsalt fitnessi harrastaja, kes tegeleb regulaarsete treeningutega, on agility-koonused ideaalne abivahend. SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES'i abil olete valmis looma hulgaliselt tõhusaid harjutusi ja harjutusi, parandades koordinatsiooni, kiirust ja tasakaalu. Need on kohandatavad ka kepiga kasutamiseks, pakkudes laiendatud võimalusi dünaamiliste treeningkavade koostamiseks.

SKLZ BRAND

SKLZ kaubamärgiga olete kindel, et saate kvaliteetseid sporditreeningvahendeid, mis peavad vastu. SKLZ on spordi tulemuslikkuse ja treeningvarustuse teerajaja, kes teeb pidevalt uuendusi, tagades, et kõikide tasemete sportlased saavutavad ja ületavad oma tulemuseesmärgid. SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P kinnitab brändi pühendumust aidata sportlastel areneda, areneda ja nautida oma treeningute teekonda. Viige oma osavustreening järgmisele tasemele, parandage oma sportlikke tulemusi,

Toote number: ST73441
Tootekood: NSK000077
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.