Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Koonused Pro's Pro Training Hurdle 9 - green

11,40 €
Tootjakood: V069
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Training Hurdle 9 - green

11,40 € Pro's Pro Training Hurdle 9 - green
    ST64812
Pro's Pro Training Hurdle 9 - Green abil potentsiaali vallandamine - roheline Pro's Pro...rohkem

Pro's Pro Training Hurdle 9 - Green abil potentsiaali vallandamine - roheline

Pro's Pro Training Hurdle 9 on iga sportlase kaaslane, ideaalne abivahend osavuse, kiiruse ja koordinatsiooni parandamiseks. Hoolikalt kavandatud rangete treeningvajaduste rahuldamiseks, toob see takistus ideaalne tasakaal vastupidavuse ja paindlikkuse vahel, mis määratleb tõelist sportlikkust.

Kvaliteetne konstruktsioon

Selles Pro's Pro treeningtõkke puhul kohtuvad kvaliteet ja esteetika. See tipptasemel sünteetilisest materjalist valmistatud minitõkkepuu on võrratult vastupidav. Selle 25 mm paksus räägib selle tugevast konstruktsioonist, mis peab vastu kõikidele ilmastikutingimustele ja kestab kauem kui ranged treeningtunnid.

Stiilne disain

Pro's Pro Training Hurdle on saadaval uimastavas rohelises värvitoonis, mis lisab teie treeningvarustusele elujõudu. Selle pilkupüüdev värv mitte ainult ei tõsta teie sportlikku esteetikat, vaid lisab ka nähtava kontrasti mis tahes taustal, tagades ohutu ja tõhusa treeningu.

Omadused

See treeningtõke uhke ergonoomika poolest, mida on lihtne üles- ja maha panna, mis teeb sellest parima valiku liikuvaks treeninguks. Umbes 27 cm kõrguse ja 60 cm laiuse mõõtmete tõttu on see tõkkepuu mugav nii sise- kui ka välistreeninguks. Ärge unustage ka selle kompaktse suuruse mugavust, mis võimaldab seda mugavalt hoiustada, ilma et see palju ruumi võtaks.

Tooteinfo:

- Põhivärv: roheline - Tootja kood: V069 - Materjal: Materjal: Kvaliteetne sünteetiline - Läbimõõt: 25mm - Laius: 60cm - Kõrgus: Suurus: umbes 27cm

Püüa kõrgemale Pro's Pro treeningtõkke abil

Tõsta oma mängu koos Pro's Pro Training Hurdle 9-ga ja ole tunnistajaks, kuidas sa käsutad osavust ja jõudu nagu kunagi varem. Loo tee sportliku tipptasemeni selle olulise treeningvahendiga.

Toote number: ST64812
Tootekood: V069
Põhivärv: roheline
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.