Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Koonused Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - red

6,90 €
Tootjakood: V191A
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - red

6,90 € Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - red
    ST63401
Pro's Pro Premium Kegel (augud ja tasku) 1P - punane Optimeeri oma treeningrutiini erakordselt...rohkem

Pro's Pro Premium Kegel (augud ja tasku) 1P - punane

Optimeeri oma treeningrutiini erakordselt mitmekülgse ja lihtsasti kasutatava Pro's Pro Premium Kegeliga. See treeningvahend, mis on valmistatud täpselt ja loodud nii, et see ühildub paljude teiste mudelitega, avab maailma võimalusi nii spordiharrastajatele kui ka sportlastele, kes soovivad oma treeningrežiimi tõhustada. Pro's Pro Premium Kegel on iga treeningprogrammi lahutamatu osa, mille arvukad kasutusvõimalused tagavad treeningute vaheldusrikkuse ja kaasahaaravuse. Pange tähele, et esitatud piltidel on näidatud soovitatavad kasutusviisid ja iga toode müüakse eraldi.

Tipptasemel spordivarustus

Pro's Pro Premium Kegel seisab 38 cm kõrgusel, selle aluse läbimõõt on 34 cm ja see kaalub 320 grammi. Pro's Pro kegel on kavandatud spetsiaalsete avadega, mis on kohandatud Pro's Pro varrastele, ning võimaldab arvukaid modifikatsioone, mis lisab veelgi harjutusvõimaluste hulka. Selle silmatorkav punane värv tagab, et see on kergesti äratuntav kõrge intensiivsusega treeningute ajal või hästi nähtavates tingimustes. Tootja kood - V191A.

Kerge seadistamine ja ulatuslik funktsionaalsus

Pro's Pro Premium Kegel'i seadistamine on lihtne ja muretut, soodustades sujuvat üleminekut ühest treeningust teise. Selle mitmekülgne disain soodustab piiramatuid treeninguvariante ja osutub asendamatuks varustuselemendiks, mis rahuldab laiaulatuslikku valikut spordialasid. Viige oma treening järgmisele tasemele koos Pro's Pro Premium Kegeliga ja kogege põnevust uute isiklike tippude saavutamisel ja oma treeningueesmärkide järjekindlal purustamisel. Täieliku ja dünaamilise treeningu saavutamiseks usaldage Pro's Pro Premium Kegel'i.

Toote number: ST63401
Tootekood: V191A
Põhivärv: punane
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.