Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Koonused Prince 12" Cones 9 pack

Viimane hind: 54,40 €
See toode ei ole praegu saadaval, kuid võib-olla oled huvitatud järgnevast:
81,00 €

Soovituslik müügihind

Viimane hind: 54,40 € Säästa 33 %
Tootjakood: 9X315000*080
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Toode ei ole saadaval
See toode ei ole praegu saadaval, kuid võib-olla oled huvitatud järgnevast:
SINU JAOKS VALITUD
Koonused SKLZ 6x Hurdles
Koonused SKLZ 6x Hurdles

Koonused
SKLZ 6x Hurdles

 
79,90 €
 
54,40 € Prince 12" Cones 9 pack
    ST16998
Prince 12" koonused 9-pakk - täiuslik treeningkomplekt igale spordialale Toote kirjeldus...rohkem

Prince 12" koonused 9-pakk - täiuslik treeningkomplekt igale spordialale

Toote kirjeldus

Prince 12" koonuste komplekt on ideaalne komplekt, mis on mõeldud kõigile sportlastele, kes vajavad oma treeningutes mitmekesisust. Komplektis on 9 mitmevärvilist koonust, mis on oluline täiendus rutiinsetele fitness-treeningutele, meeskonnaharjutustele või mis tahes muudele sporditreeningutele. Toode on komplektis 9 koonust: 3 sinist, 3 kollast ja 3 rohelist koonust, mis pakub mitmekülgsust ja kohandatavust teie spordikorralduses.

Mõõtmed ja eriomadused

Iga koonus selles pakendis on 32 cm kõrgune, mis tagab suurepärase nähtavuse mis tahes treeningharjutuste jaoks. Nende koonuste ainulaadne omadus on nende ülaosas olevad augud, mis aitavad neid korralikult virnastada, kui neid ei kasutata. Lisaks on need koonused varustatud nelja spetsiaalse auguga alumisel küljel, mis tagavad eriti kindla kinnitumise maapinnale.

Kvaliteetne ja vastupidav materjal

Need koonused on disainitud Prince'i poolt, mis on tuntud kvaliteetse spordivarustuse poolest, ning tagavad vastupidavuse ja pikaealisuse. Koonused on valmistatud vastupidavast materjalist, mis peab vastu tugevale kasutamisele ja kulumisele, mistõttu on need suurepärane valik nii sise- kui ka välitingimustesse.

Tootja kood ja põhivärv

Toode kannab tootja koodi 9X315000*080. Selle pakendi põhivärvid on kollane, sinine ja roheline, mis aitavad kaasa elavale ja stimuleerivale treeningkeskkonnale. Olenemata sellest, kas olete treener, kes otsib täiuslikku treeningvahendit, sportlane, kes püüab optimeerida oma agility-harjutusi, või fitnessi harrastaja, kelle eesmärk on lisada oma rutiinile vaheldust, sobivad need Prince'i treeningkoonused ideaalselt. Koonuste pakett tõotab olla suurepärane põhivarustus teie treeningvahenditele, ühendades suurepäraselt funktsionaalsuse ja stiili.

Kokkuvõte

Lisage Prince'i 12" koonuste 9-pakk oma treeningkavasse, et parandada osavust, kiirust ja strateegiat. Need koonused on ehitatud keerukustega, mis aitavad kaasa süstemaatilisele treeningule.

Toote number: ST16998
Tootekood: 9X315000*080
Põhivärv: kollane, sinine, roheline
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.