Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 60 päeva jooksul*
Tagastamine 60 päeva jooksul*
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Toalson Ecotech Replacement Grip black 1P

Kingitused
7,00 €

Soovituslik müügihind

5,61 € Säästa 20 %
Viimane madalaim hind:
5,19 € (+8%)

Selle toote viimase 30 päeva madalaim hind.

Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 1,75
Kamm: ei
Tootjakood: 27028
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Toalson Ecotech Replacement Grip black 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 5,68 €
5,61 € Toalson Ecotech Replacement Grip black 1P
    ST16144
Toalson Ecotech asenduskäepide must Kogege silmapaistvat mugavust ja suurepärast jõudlust...rohkem

Toalson Ecotech asenduskäepide must

Kogege silmapaistvat mugavust ja suurepärast jõudlust Toalson Ecotech asenduskäepidemega. See ühes tükis must asenduskäepide on mõeldud mängijatele, kes soovivad oma mängus ülimat kontrolli, ning see lubab täiustatud tunnetust ja maksimaalset löögisummutust.

Keskkonnasõbralik ehitus

See Toalson Ecotech asenduskäepide on toodetud keskkonnateadliku tehnoloogia abil, mis ei ole mitte ainult sõbralik teie mängule, vaid ka keskkonnale. See on keskkonnasõbralik valik mängijatele ja on valmistatud kvaliteetsetest sünteetilistest materjalidest, mis tagavad vastupidavuse ja pikaealisuse.

Suurepärane juhitavus ja kontroll

Toalson Ecotech Replacement Grip on läbimõeldult loodud spetsiaalse tekstuuriga, mis takistab libisemist, aidates teil võtta väljakul juhtimise üle. See tagab kindla haarde, andes sulle parema kontrolli oma löökide ja liigutuste üle. Grip paistab silma ka vibratsioonide summutamisega, pakkudes mugavamat ja enesekindlamat mängukogemust.

Toote number: ST16144
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Materjal: sünteetiline
Tootekood: 27028
Põhivärv: must
Mähise paksus: 1,75
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.