Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Pro's Pro Basic Grip B 120 1P

4,40 €
Mähise paksus: 1,50
Kamm: jah
Tootjakood: G224a
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
2 tk.

Pro's Pro Basic Grip B 120 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 3,90 €
4,40 € Pro's Pro Basic Grip B 120 1P
    ST63408
Tutvustame Pro's Pro Basic Grip B 120 mustas värvitoonis. Avastage mugavuse, vastupidavuse ja...rohkem

Tutvustame Pro's Pro Basic Grip B 120 mustas värvitoonis.

Avastage mugavuse, vastupidavuse ja jõudluse optimaalne segu Pro's Pro Basic Grip B 120. See esmaklassiline tennisekäepide pakub erakordset löögisummutust koos võrratu vastupidavusega, et suurendada teie jõudlust väljakul. Asjatundlikult loodud nii professionaalsetele kui ka amatöörmängijatele, sobib see käepide sujuvalt igasse mängu, pakkudes kindlustunnet, et tegemist on kvaliteetse tootega, mis peab vastu aja katsumusele.

Suurepärane perforatsioon maksimaalse ventilatsiooni tagamiseks

Pro's Pro Basic Grip B 120 silmapaistev omadus on selle peen perforatsioon. See võimaldab suurepärast ventilatsiooni, aidates hoida käed kuivana ja mugavalt ka kõige intensiivsemate mängude ajal. Selle käepidemega saate tagada, et teie tähelepanu jääb täielikult mängule, ilma et peaksite muretsema higiste peopesade või ebamugavuste pärast.

Muljetavaldav vastupidavus ja mugavus

Pro's Pro Basic Grip B 120 on valmistatud sünteetilistest materjalidest, mis tagavad vankumatu jõudluse, ning see on uskumatult vastupidav, pidades vastu ka kõige agressiivsemale mängule. Grip on 1,50 mm paksune, pakkudes täiuslikku tasakaalu mugavuse ja tunnetuse vahel, tagades, et iga löök on täpne ja tõhus.

Toote number: ST63408
Ülemähkimiste arv: 1
Materjal: sünteetiline
Tootekood: G224a
Kolor: Must
Põhivärv: must
Mähise paksus: 1,50
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.