Tagastamine ja kaebused

I. Tagastamine 

Ostjal on õigus kaup tagastada ilma põhjust nimetamata, kui ta esitab kirjaliku avalduse 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamise kuupäevast.

1. Ostjal on õigus tehing tühistada 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamise kuupäevast. Tagastamisaeg määratakse tarnedokumentidel olevate märgete järgi.

2. Tehingu saab tühistada ainult siis, kui tagastatud kaup ei ole kasutamisel kaotanud oma välimust (kahjustamata sildid, kahjustamata kaitsekiled jms) ning on samas originaalpakendis, millega ostja selle sai.

3. Tagastamisele kuulub ainult kauba väärtuse summa. Saatmiskulusid ei tagastata. Tagastamiskulud kannab ostja.

4. Kauba tagastamise kulud kannab ostja. Kauba tagastamisel peab ostja esitama ostuarve (või selle koopia) ja korralikult  täidetud tagastusavalduse.

5. Müüja kulul saabunud pakke ei aktsepteerita.

6. Raha tagastatud kauba eest makstakse välja hiljemalt 14 päeva jooksul alates tagastatud kauba jõudmisest müüjani.

7. Palume saadetised tähistada märkega „TAGASTUS“ ja saata aadressile: 

  

Tennis Zone
Jurgio Šlapelio g. 30-2
11321 Vilnius, Lietuva
tel. +370 6565 3735

II. Reklamatsioonid

1. Iga meie poest ostetud toote kohta kehtib tootjapõhine garantii.

- Müüja on vabastatud vastutusest juhul, kui kahju on tekkinud kauba ebaõigest kasutamisest  juhendis täpsustatud toimingute vastaselt, mida ostja on teinud iseseisvalt ja omal vastutusel, omades kasutusjuhendit.

- Garantii hõlmab toote defekte, mis ilmnevad õigel kasutamisel ja tootmisdefekte. Müüja ei vastuta kasutatud materjalide ega lisavarustuse kvaliteedi eest.

 

2. Kaebuseavaldus peab olema koostatud arusaadavalt ja saadetud kaupluse aadressile (koos tootega), kus on näidatud: Kaebuse esitaja nimi, perekonnanimi, kontaktandmed (e-post, telefon) ja reklameeritava toote defekti üksikasjalik kirjeldus. Koos nimetatud tootega tuleb saata ostudokument. Reklameeritav toode peab olema puhas. Toode tuleb tagastada müüja aadressile:

Tennis Zone
Jurgio Šlapelio g. 30-2
11321 Vilnius, Lietuva
tel. +370 6565 3735

Pange tähele, et kaebuse alusel tagastatud kaup peab vastama hügieeninõuetele. Ostja poolt reklameeritav toode peab olema hügieeniliselt ohutu, s.t. ei eralda ebameeldivat lõhna.

3. Nõude aktsepteerimise korral korral teeme tagasimakse pangaülekandega ostja poolt märgitud kontole.

- kauba tagastamise kulud kannab ostja. Kaebusega nõustumise korral saatmiskulud ostjale tagastatakse, kuid see summa ei saa olla suurem kui kauba saatmise hind ostu sooritamisel. Väärtuslikud kaubad soovitame saata kullerteenusega.

III. Rakendused

REKLAMATSIOONI-ESITAMINE

TAGASTAMISE-AVALDUS

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.