Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Turvalisus

Kinnitame teile, et kaupluses Tennis Zone on ostlemine ohutu.

Esiteks oleme suurim ja tuntuim tennisepood, mis tegutseb aastast 2006.

Teiseks teeme koostööd maailma suurimate tennise- ja sporditoodete tarnijatega, tänu millele on meil nende toodete suurim valik Poolas, Leedus, Lätis ja Eestis. Pakume selliseid tennisebrände, nagu: Wilson, Head, Babolat, Yonex, Pacific, Dunlop, Tecnifibre, Prince ja üldiste spordialade tarbeks: Nike, Under Armour, Adidas, Asics, Lotto, New Balance, Fila, Mizuno, Hydrogen, Joma ja paljud teised. Meie kauplustest leiate kindlasti tooteid, mis toetavad teie tennisekirge.

Kolmandaks kasutavad meie teenuseid nii amatöörid kui ka professionaalid. Tipptennise mängijad usaldasid meid, ostes professionaalset tennisevarustust ja hooldades seda meie juures. Nad valisid meid, kuna oleme oma ala professionaalid. Meie meeskond töötab õlg-õla kõrval tennisetreenerite ja -instruktorite, profireketite hoolduse pakkujate, tennisevarustuse valiku nõustajate ja paljude teiste inimestega, kelle jaoks tennis on lisaks ametile ka kirg.

Neljandaks, kasutame oma poes SSL-protokolli (Secure Socket Layer), mis on praegu edastatavate andmete kaitsmiseks kõige turvalisem. Seda tüüpi kaitse seisneb andmete kodeerimises enne brauserist väljasaatmist ja dekodeerimisest pärast turvalist jõudmist meie serverile. SSL krüpteerib, autendib ja tagab tõese info kohalejõudmise. Ühenduse turvalisuse tõendiks on see, kui pärast veebisaidiga ühenduse loomist märkate, et lehe aadressis muutub lühend http lühendiks https.

Viiendaks teeb elektroonilisi makseid üks Eesti suurimaid maksekeskusi, nimelt Paysera. Paysera rakendab makseteenuse andmeturbe standardit, mis on välja töötatud parimate tavade järgi. PCI / DSS-standard hõlmab kahtteist peamist teemat alates turvalisuse haldamisest kuni käitumisjuhiste, protseduuride, võrguarhitektuuri, tarkvaraarenduse ja mitmesuguste ettevaatusabinõudeni. See sertifikaat tõendab, et Paysera järgib PCI (Payment Card Industry) standardset turvastandardit (DSS), mille on ühiselt välja arendanud VISA ja MasterCard .Neid standardeid on rakendanud ka American Express, Discover Card ja JCB.

Nagu lugesite, on kaupluses www.tennis-zone.ee  tellimuste tegemine väga turvaline. Oleme professionaalne ettevõte, kellel on traditsioonid ning see tähendab maksimaalset turvalisust meie poes sisseoste tehes.

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.