Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Pro's Pro B 2 1P

5,90 €
Mähise paksus: 1,80
Kamm: ei
Tootjakood: G079
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro B 2 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 5,40 €
5,90 € Pro's Pro B 2 1P
    ST16079
Pro's Pro B 2 1P - Tõstke oma mängutaset Tutvustame esmaklassilist Pro's Pro tennise teipi - B...rohkem

Pro's Pro B 2 1P - Tõstke oma mängutaset

Tutvustame esmaklassilist Pro's Pro tennise teipi - B 2 1P. See kvaliteetne toode, mis on laitmatult valmistatud mängija vajadusi silmas pidades, ei paku mitte ainult tulemuslikkust, vaid pakub ka silmapaistvat mugavust, eriti tundlike kätega mängijatele. Sukelduge oma mängudesse muretult ja nautige erakordset tennisekogemust, mis ületab teie ootusi.

Premium-kvaliteediga materjal

Kvaliteetsetest sünteetilistest materjalidest valmistatud tennise käepidemelint tagab pikaajalise vastupidavuse, võimaldades teil selle fantastilisi omadusi täielikult ära kasutada kogu eluea jooksul. Hoolimata erakordselt pehmest ja mõnusast tundest ei tee Pro's Pro B 2 1P kompromisse vastupidavuse ja tugevuse osas, tõestades end tugeva ja mitmekülgse mängukaaslasena.

Elegantse disaini detailid

Elegantne musta värviga uhkeldav Pro's Pro B 2 1P ühendab stiili ja funktsionaalsuse vaevata. Kuigi sellel puuduvad perforeeringud, tagab disain stabiilse ja turvalise haarde ilma libisemiseta. Selle paksus on 1,80 mm, mis on just õige kogus, et pakkuda olulist pehmendust, ilma et see oleks liiga mahukas.

Toote number: ST16079
Ülemähkimiste arv: 1
Materjal: sünteetiline
Tootekood: G079
Mähise paksus: 1,80
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.