Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Pro's Pro B 1 1P

5,90 €
Mähise paksus: 1,80
Kamm: jah
Tootjakood: G078
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
1 tk.

Pro's Pro B 1 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 5,40 €
5,90 € Pro's Pro B 1 1P
    ST16078
Parandage oma haaret Pro's Pro B 1 1P abil Tutvustame Pro's Pro B 1 1P - uskumatult mugavat...rohkem

Parandage oma haaret Pro's Pro B 1 1P abil

Tutvustame Pro's Pro B 1 1P - uskumatult mugavat põhikäepidet, mis on loodud selleks, et maksimeerida teie jõudlust igas mängus. Selle musta esteetika lisab teie varustusele elegantsi, samas kui tipptasemel sünteetiline materjal tagab vastupidavuse ja pikaealisuse.

Märkimisväärne mugavus

Pro's Pro B 1 1P on ehitatud nii, et kasutaja mugavus on esmatähtis. Selle ainulaadne disain on varustatud spetsiaalse väljaulatusega, mis suurendab oluliselt teie haarde turvalisust, võimaldades täpsemaid ja kontrollitumaid liigutusi igal löögil. Olenemata sellest, kas olete amatöör või veteranmängija, saate tunda selle mugava disaini eeliseid.

Suurepärane higistuse imendumine

Ärge laske enam kunagi higistel kätel oma sooritust segada. Pro's Pro B 1 1P käepidemel on spetsiaalne perforeering, mis tagab kohese niiskusejuhtivuse. See strateegiline disain tagab kuiva ja kindla haarde kogu intensiivse mängusessiooni vältel.

Toote number: ST16078
Ülemähkimiste arv: 1
Materjal: sünteetiline
Tootekood: G078
Põhivärv: must
Mähise paksus: 1,80
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.