Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Saa üks purk palli TASUTA

I. Kampaania korraldajad ja kestus

  • Kampaania korraldaja on "Strefa Tenisa Sp. z o.o." S.K., asukohaga Varssavis (02-389), al. Bohaterów Września 12.

  • Kampaania kestab 24. juunist 31. juulini 2024 (23:59) või kuni kampaania jaoks ettenähtud pallide varu lõppemiseni.

    Tasuta Wilsoni pallipurki (Reklaamtoode: US Open, RG AC või Tour Premier) saamiseks palun lisage reklaamtoode oma ostukorvi ostuprotsessi lõpetamisel.

 

II. Osalemistingimused

  • Kampaanias osaleja võib olla täisealine füüsiline isik, kes omab täielikku teovõimet ja elab Eesti Vabariigi territooriumil (edaspidi "Osaleja").

  • Kampaanias osalemise tingimuseks on mis tahes Wilsoni jalanõude ostmine veebipoest www.tennis-zone.ee kampaania perioodi jooksul.

  • Tasuta Wilsoni pallipurki (Reklaamtoode: US Open, RG AC või Tour Premier) saamiseks palun lisage reklaamtoode oma ostukorvi ostuprotsessi lõpetamisel.

Kampaaniatoote lisamisega ostukorvi vastavalt juhistele nõustub osaleja kampaanias osalemisega ja kinnitab, et on lugenud läbi kampaania reeglid ning nõustub nende sätetega.

 

III. Reservatsioonid

Kampaaniatoote mitte lisamine ostukorvi ostu etapis tähendab, et te ei soovi kampaanias osaleda.

Kui tagastate ostetud tooted osaliselt või täielikult, peate tagastama ka saadud kampaaniatoote.

 

IV. Lõppsätted

Kampaania reeglid on kättesaadavad veebilehel https://www.tennis-zone.ee

Kõik küsimused ja kommentaarid võib saata aadressile: [email protected]

Nende eeskirjade poolt reguleerimata küsimustes kohaldatakse Tsiviilseadustiku ja viidatud aktide asjakohaseid sätteid. Kõik kampaania kohta reklaammaterjalides olevad teated on ainult informatiivsed ja ainult nende eeskirjade sätted on siduvad.

Korraldajad võivad igal ajal muuta nende eeskirjade sätteid, mis jõustub muudatuste avaldamisel veebilehel https://www.tennis-zone.ee. Eeskirjade muudatused ei tohi rikkuda osalejate omandatud õigusi.

Kõik kampaaniaga seotud vaidlused lahendab kohus, mille pädevuspiirkonnas asub Strefa Tenisa Sp. z o.o. S.K. registreeritud kontor.

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.