Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black

4,40 €
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 1,80
Kamm: jah
Tootjakood: G223A
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
3 tk.

Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 3,90 €
4,40 € Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - black
    ST78390
Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - must: Suurepärase mugavuse ja kontrolliga Sukeldu...rohkem

Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - must: Suurepärase mugavuse ja kontrolliga

Sukeldu absoluutsesse mängu üleolekusse Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - Black, mis on optimaalset jõudlust otsivatele professionaalidele mõeldud tennise käepidemetega.

Võrratu vibratsiooni vähendamine

Pro's Pro Basic Grip B 115 1P - Black on konstrueeritud PU aluskihiga, mis vähendab suurepäraselt vibratsiooni. Seda täiendab veelgi 1,80 mm paksus, mis lisab täiendavaid summutusfunktsioone. Tunnete erinevust oma käes, sest iga löök pakub pehmet mugavust, vähendades lööki ja kaitstes teid võimalike pingete ja väsimuse eest.

Erakordne haare ja tunnetus

Selle käepidemepaela pind on soonitud, et suurendada teie mängutunnetust ja pakkuda maksimaalset haardekindlust. Tõsta oma tulemuslikkust kindluse abil, andes enesekindlust igale liigutusele ja löögile.

Toote number: ST78390
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: G223A
Põhivärv: must
Mähise paksus: 1,80
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.