Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Pacific Supreme Grip black 1P

10,00 €

Soovituslik müügihind

8,40 € Säästa 16 %
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 1,80
Kamm: jah
Tootjakood: PC-3210.00.12
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pacific Supreme Grip black 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 7,90 €
8,40 € Pacific Supreme Grip black 1P
    ST16032
Pacific Supreme Grip - parimad tennisetarbed, mida vajate! Kujutage ette võimsaid lööke, ilma...rohkem

Pacific Supreme Grip - parimad tennisetarbed, mida vajate!

Kujutage ette võimsaid lööke, ilma et peaksite kartma, et reket keerab teie käest välja. Kõlab suurepäraselt, eks? Just seda pakub Pacific Supreme Grip klassikalises mustas värvitoonis.

Võrratu mugavus ja vibratsiooni vähendamine

Valmistatud sünteetilistest materjalidest ja suurest 1,80 mm paksusest, tagab see ülima mugavuse ja vähendab mängija käele ülekantud vibratsiooni. See võrratu mugavuse tase võimaldab teil mängida oma mängu suurema enesekindlusega, isegi pikemate treeningute ajal.

Sobib ideaalselt igale mängijale

Olenemata sellest, kas olete professionaalne mängija või harrastusmängija, üks on kindel - Pacific Supreme Grip pakub täiustatud mängukogemust. Haaratsilint on ühes tükis, mis teeb selle paigaldamise lihtsaks ja sobib ideaalselt igale mängijale, kes kasutab ühe- või kahekäelist tagakätt.

Toote number: ST16032
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: PC-3210.00.12
Põhivärv: must
Mähise paksus: 1,80
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.