Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Pacific Pro Leather Grip brown 1P

18,00 €

Soovituslik müügihind

16,40 € Säästa 9 %
Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 1,50
Kamm: ei
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pacific Pro Leather Grip brown 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 15,40 €
16,40 € Pacific Pro Leather Grip brown 1P
    ST16031
Tutvu Pacific Pro nahast käepidemega (1 tk) - pruun Tunne mängu vaimu igas puudutuses koos...rohkem

Tutvu Pacific Pro nahast käepidemega (1 tk) - pruun

Tunne mängu vaimu igas puudutuses koos Pacific Pro Leather Gripiga. Kaunilt pakendatud rikkalikus pruunis värvitoonis pakub see toode ülimat vastupidavust, kontrolli ja kuiva tunnetust, et pakkuda teile kõige täiuslikumat mängukogemust. Valige kõrgekvaliteediline naturaalsest materjalist nahast valmistatud tennisegrip, kui otsite ülimalt vastupidavat vahendit, mis sobib ideaalselt kõigile tennisesõpradele, vabaaja mängijatele või professionaalidele.

Erakordne vastupidavus

Pacific Pro Leather Grip on valmistatud traditsioonilisest ja naturaalsest nahast, mis tagab pikendatud vastupidavuse ja võrratu tugevuse. See tippkvaliteediga nahast käepide peab vastu ka kõige jõulisemates mängudes, tagades, et iga reketi löök on täpne ja võimas.

Optimaalne kontroll ja kuiv tunne

Otsid optimaalset kontrolli ja suurepärast kuiva tunnetust? Siis on see ideaalne käepide sinu jaoks. Pacific Pro Leather Grip tagab sensatsioonilise tunde igal löögil, pakkudes suurepärast kontrolli ja tervislikku, kuiva tunnet isegi niisketes ja keerulistes tingimustes.

Toote number: ST16031
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Materjal: nahk
Põhivärv: pruun
Mähise paksus: 1,50
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.