Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip MSV Soft Stich white 1P

Põhigrip MSV Soft Stich white 1P
6,90 €
Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 2,20
Kamm: jah
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Variandid:
Põhigrip MSV Soft Stich black 1P
MSV Soft Stich black 1P
rohkem
Saadaolev kogus:
4+ tk.

MSV Soft Stich white 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 6,40 €
6,90 € MSV Soft Stich white 1P
    ST16021
MSV Soft Stitch Tennis Overgrip (1P) - valge Kogege uut mugavuse ja haardevõime taset MSV Soft...rohkem

MSV Soft Stitch Tennis Overgrip (1P) - valge

Kogege uut mugavuse ja haardevõime taset MSV Soft Stitch Tennis Overgripiga (1 tk). Oma ainulaadsete omaduste ja spetsifikatsioonidega tõstab see toode lati kõrgemale funktsionaalsuse ja teie tennisemängu parandamise osas.

Libisemiskindel perforeeritud pind

Libisemiskindel perforeeritud pind tagab kindla ja stabiilse haarde, mis võimaldab teil oma reketit kindlalt käsitseda, saavutades kuumades mängudes vastaste ees eelise. Meie MSV Soft Stitch Tennis Overgrip'i perforeeritud funktsioon parandab õhuvoolu, soodustades kuiva ja mugavat haaret ka pikemaajalise mängu ajal.

Õmmeldud kõrgendus ja kuiv puudutus

Täiendava haarde parandamiseks on overgripil kogu pikkuses läbiv õmmeldud rinne. See eriline omadus annab teie käte all uhke tunde, pakkudes kõrgendatud ja mugavat haaret. Hoolimata oma tugevast konstruktsioonist on overgripil kuiv tunne, mis tagab piisava haardumise teie reketil ilma igasuguse kleepuva ebamugavuseta.

Märkimisväärne löögisummutus

See toode paistab silma ka oma löögisummutusomadustega. 2,20 mm paksune overgrip tagab suurepärase vibratsiooni summutamise, vähendades lööki teie kätele ja lisades lisamugavust, mis võimaldab teil mängida kauem ja raskemini.

Toote number: ST16021
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Materjal: sünteetiline
Põhivärv: valge
Mähise paksus: 2,20
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.