Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Head Hydrosorb grey 1P

8,00 €

Soovituslik müügihind

6,90 € Säästa 14 %
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 2,00
Kamm: jah
Tootjakood: 285014-GRBK
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Head Hydrosorb grey 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 6,40 €
6,90 € Head Hydrosorb grey 1P
    ST15994
Toote ülevaade: Head Hydrosorb Grey 1P - Tennis Overgrip Avastage esmaklassiline kvaliteet ja...rohkem

Toote ülevaade: Head Hydrosorb Grey 1P - Tennis Overgrip

Avastage esmaklassiline kvaliteet ja ülim mugavus Head Hydrosorb Grey 1P Tennis Overgripiga. See on loodud nii professionaalidele kui ka harrastajatele, pakkudes tehnoloogilist edasiminekut, mis muudab teie mängu paremaks.

Täiustatud õhuvoolusüsteem

Hydrosorb Overgrip on varustatud uuendusliku kahe kanaliga disainiga, mis tagab suurepärase õhuringluse. See unikaalne süsteem pakub pidevat mängumugavust, tagades rahuldust pakkuvat ja higivaba haaret.

Turvaline haare maksimaalse kontrolli tagamiseks

Haaratsil on kleepuv elastomeerpind, mis tagab kindla haaret. Kleepuv märg haare pakub suurepärast kontrolli, aidates teil tabada täpseid lööke.

Täiustatud perforeerimistehnoloogia

Hydrosorbi kõrgtehnoloogiline perforeerimine tagab lisahingavuse ja niiskuse imavuse. See omadus hoiab käepideme kuiva, isegi pikkade mängude või intensiivsete treeningute vältel.

Toote number: ST15994
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: 285014-GRBK
Põhivärv: hall
Mähise paksus: 2,00
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.