Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Gamma Pro Lite 1P - black

7,90 €
Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 1,90
Kamm: jah
Tootjakood: AGPLG-10
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
3 tk.

Gamma Pro Lite 1P - black

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 7,40 €
7,90 € Gamma Pro Lite 1P - black
    ST15971
Gamma Pro Lite 1P – must tennise käepide Tutvustame Gamma Pro Lite 1P tennise overgripi. See...rohkem

Gamma Pro Lite 1P – must tennise käepide

Tutvustame Gamma Pro Lite 1P tennise overgripi. See on optimaalne valik tenniseharrastajatele, kes otsivad ideaalset tasakaalu vastupidavuse ja kontrolli vahel. Musta värvi tõttu pakub see toode mitte ainult suurepärast jõudlust, vaid ka esteetilist atraktiivsust.

Suurepärane niiskuse imavus

Gamma Pro Lite Overgrip on kujundatud asjatundlikult, kasutades perforeeringuid, mis maksimeerivad niiskuse imendumist. Need perforeeringud pakuvad libisemisvastast haaret, mis annab teile eelise intensiivsetes mängudes ja treeningutel.

Suurepärane tunnetus ja vastupidavus

See õhuke ja kerge sünteetilisest materjalist overgrip pakub erakordset tunnetust. Valmistatud ainulaadsest gaasivahust, mis on kulumiskindel ja kombineeritud vastupidava kvaliteetvaiguga, tagab see silmapaistva vastupidavuse ja usaldusväärse kontrolli, pakkudes samal ajal suurepärast puutetundlikkust.

Toote number: ST15971
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Materjal: sünteetiline
Tootekood: AGPLG-10
Põhivärv: must
Mähise paksus: 1,90
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.