Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Babolat Xcel Gel 1P - white/black

10,00 €

Soovituslik müügihind

8,90 € Säästa 11 %
Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 2,60
Kamm: ei
Tootjakood: 670058-101
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Variandid:
Põhigrip Babolat Xcel Gel 1P - black
Babolat Xcel Gel 1P - black
rohkem
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Babolat Xcel Gel 1P - white/black

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 8,40 €
8,90 € Babolat Xcel Gel 1P - white/black
    ST15952
Babolat Xcel Gel 1P mugavuse kogemus - valge/must - Babolat Xcel Gel 1P - valge/must Kui olete...rohkem

Babolat Xcel Gel 1P mugavuse kogemus - valge/must - Babolat Xcel Gel 1P - valge/must

Kui olete mängija, kes hindab mugavust üle kõige, siis on Babolat Xcel Gel 1P just teile sobiv haardeplaat. See baaskäepide on loodud nii, et selle keskmes on kasutusmugavus, ning selles on tunda Babolati tuntud pühendumist kvaliteedile ja jõudlusele, mille poolest Babolat on tuntud.

Kvaliteetne materjal

Babolat Xcel Gel Grip on valmistatud sünteetilisest materjalist, mis lubab ekstra vastupidavust ja pikaealisust. See peab vastu pikkadele, intensiivsetele mängudele ja treeningutele, vähendades oluliselt vahetamise sagedust.

Uuenduslik mugavustehnoloogia

See, mis Babolat Xcel Gel 1P tõeliselt eristab, on selle ennetav lähenemine kasutaja mugavusele. Käepideme paksus on 2,6 mm, mis pakub piisavat pehmendust, et käsi jääks mängu ajal mugavaks. Selle kõige erilisem omadus on geeliga immutatud neopreenist rihm. Kõik löögist tulenevad halvad vibratsioonid summutatakse tõhusalt, vähendades mängija väsimust ja soodustades nauditavamat mängukogemust väljakul.

Kuiv viimistlus ja ainulaadne välimus

Babolat Xcel Gel 1P on silmatorkava valge ja musta disainiga ning kuiva viimistlusega. See tähendab, et käepide ei ole kleepuv, vaid kleepub õrnalt teie käe külge, suurendades teie enesekindlust iga löögi puhul.

Toote number: ST15952
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Materjal: sünteetiline
Tootekood: 670058-101
Põhivärv: valge
Mähise paksus: 2,60
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.