Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 60 päeva jooksul*
Tagastamine 60 päeva jooksul*
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Babolat Natural Grip 1P - brown

Kingitused
18,00 €

Soovituslik müügihind

15,58 € Säästa 13 %
Viimane madalaim hind:
14,43 € (+8%)

Selle toote viimase 30 päeva madalaim hind.

Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 1,45
Kamm: ei
Tootjakood: 670063-131
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Babolat Natural Grip 1P - brown

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 15,16 €
15,58 € Babolat Natural Grip 1P - brown
    ST15904
Babolat Natural Grip 1P - pruun: Erakordne mugavus ja vastupidavus Kogemused suurepärase...rohkem

Babolat Natural Grip 1P - pruun: Erakordne mugavus ja vastupidavus

Kogemused suurepärase kontrolli ja kuiva, mugava haardega Babolat Natural Grip 1P pruuniga. See traditsioonilisest naturaalsest nahast valmistatud kvaliteetne käepide on äärmiselt vastupidav ja ei paksenda käepidet. See on ideaalne valik mängijatele, kes otsivad head tunnetust ja optimaalset kontrolli intensiivsete mängude ajal. Lubab kuiva ja pehmet haaret, see on mõeldud pakkuma kõrgendatud puutetunnet ja täpsust.

Vastupidav ja kauakestev materjal

Ehtsast nahast valmistatud reketi käepide tagab suurepärase pikaealisuse ja võrratu vastupidavuse. Erinevalt sünteetilistest materjalidest säilitab Babolat Natural Grip 1P puhul kasutatud nahk oma kvaliteedi pikemaajalise kasutamise ajal ning tagab stabiilse ja mugava haarde. Samuti on käepideme paksus 1,45 mm, mis säilitab õhukese profiili, lisamata teie reketile soovimatut mahtu.

Toote number: ST15904
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Tootekood: 670063-131
Materjal: nahk
Põhivärv: pruun
Mähise paksus: 1,45
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.