Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Keelepinguse mõõtja Gamma Tension Tester

52,90 €
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
1 tk.

Gamma Tension Tester

52,90 € Gamma Tension Tester
    ST14370
Kogemused tipptasemel täpsusega Gamma Tension Testeriga Tõsta oma mängu tenniseväljakutel...rohkem

Kogemused tipptasemel täpsusega Gamma Tension Testeriga

Tõsta oma mängu tenniseväljakutel sellise seadme abil, mis seab täpsuse esikohale - Gamma String Tension Tester. See käsitsi kasutatav pingetesti on spetsiaalselt loodud tennisemängijate, treenerite ja reketihooldajate jaoks hädavajalik vahend, et mõõta täpselt teie tennisemängu keelte suhtes rakendatavat jõudu.

Saage kohesed ja täpsed näidud

Uue ja ergonoomilise disainiga ning suure, hõlpsasti loetava skaalaga Gamma String Tension Tester lubab rohkem kui tavaline keelpinge tester. See annab koheseid tulemusi suurema täpsusega võrreldes turul olevate konkureerivate toodetega. Ühe kiire mõõtmisega annab see sõrmeotsa käeulatuses jooksvat teavet keelpinge pinge kohta, nii et saate iga kord oma parima löögi saavutamiseks kohaneda ja strateegiat kujundada.

Stringipingete kaotuse jälgimine üle aja

Gamma String Tension Tester ei mõõda mitte ainult algset keelpinge pinget, vaid ka selle suhtelist kaotust aja jooksul. Need andmed muutuvad mängijatele eriti väärtuslikuks, et mõista paremini oma reketit ja ennustada selle jõudlust väljakul.

Toote number: ST14370
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.