Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Tennisekeeled Kirschbaum Max. Power (12 m)

13,00 €

Soovituslik müügihind

12,40 € Säästa 5 %
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 11,40 €
12,40 € Kirschbaum Max. Power (12 m)
    ST14778.3
Soovitatavad tooted
Tennisekeeled Kirschbaum Flash (12 m) - orange

Tennisekeeled
Kirschbaum Flash (12 m) - orange

14,00 €
13,40 €
Säästa 4%
Tennisekeeled Kirschbaum Flash (12 m) - yellow

Tennisekeeled
Kirschbaum Flash (12 m) - yellow

14,00 €
13,40 €
Säästa 4%
Tennisekeeled Kirschbaum Flash (12 m) - pink

Tennisekeeled
Kirschbaum Flash (12 m) - pink

14,00 €
13,40 €
Säästa 4%
Tennisekeeled Kirschbaum Pro Tour Control (12 m) - silver

Tennisekeeled
Kirschbaum Pro Tour Control (12 m) - silver

17,00 €
16,40 €
Säästa 4%
Kirschbaum Max. Power Tennis String (12 m) Kirschbaum Max. Power Tennis String on polüestrist...rohkem

Kirschbaum Max. Power Tennis String (12 m)

Kirschbaum Max. Power Tennis String on polüestrist nöör, mis lubab tennise harrastajatele täiesti uue põlvkonna varustuse innovatsiooni. Spetsiaalselt agressiivsetele mängijatele mõeldud nöör paistab silma kõrge pöörlemispotentsiaali ja võrratu kontrolliga. Selle silmapaistev vastupidavus ja muljetavaldav pingetaluvus eristavad seda veelgi.

Võrratu jõudlus ja stabiilsus

Kirschbaum Max. Power Tennis String omab kohandatud profiili, mille pikkus on kokku 12 meetrit. Kvaliteetsest kopolüestrist valmistatud monofilamentstruktuur pakub erakordset kontrolli, uskumatut pingetaluvust, võrratut vastupidavust ja fantastilist pöörlemisvõimet.

Omapärane disain

See toode on esmase halli värvi, mis annab kaasaegse ja šiki esteetika. Vaatamata oma suure jõudlusega funktsionaalsusele ei tee see kompromisse stiili osas. Hall vihje muudab selle silmapaistvaks, pakkudes samal ajal suurepärast esteetilist eripära.

Kättepääsupunkt ja tootetüüp

Selle tipptasemel tennisepaela saab kätte järgmisest kohast: al. Bohaterów Września 12, ul. Puławska 531. Kirschbaum on tuntud kvaliteetse spordivarustuse tootmise poolest ja on selle tennisepaelaga taas kord tabanud oma eesmärki, mis näitab nende pühendumust kõrgekvaliteediliste spordivarustuse valmistamisele.

Maksimeerige oma jõudlust ja tõstke oma mängu Kirschbaum Max. Power Tennis String. Sukelduge tennisemängu nagu kunagi varem selle stringi võrratu dünaamika abil. Kogege suuremat kontrolli, paremat vastupidavust ja suuremat pinget, mis annab tooni teie ülimale võidule väljakul.

Toote number: ST14778.3
Keele pikkus: 12
Keele profiil: muudetud profiil
Sruktuur: ühekiuline
Materjal: co-polyester
Omadused: kontroll pinge säilitamine tugevus pööre
Põhivärv: hall
Tennisereketi jõuallikaks on tema keeled – vähemalt nii me ütleme. Aga see on tõsi. Mängu...rohkem
Kuidas valida tennisereketile keeli?

Tennisereketi jõuallikaks on tema keeled – vähemalt nii me ütleme. Aga see on tõsi. Mängu kvaliteet sõltub oluliselt keele tüübist ja tema pingusest (mõõdetuna kilogrammides 20 ja 30kg vahemikus). Tänapäeval on üha rohkem reketeid müügil ilma keelteta. See tuleneb sellest, et iga tennisist tahab valida keele ja selle pinguse vastavalt oma eelistustele. Väga sageli on soovitatud vahetada ostes peal olev keel (kui ta peal on) välja  uue vastu. Tehases pandud pingus koos möödunud ajafaktoriga võivad viia nõrga mänguni, hoolimata sellest, et sai valitud hea reket. Keelt valides pead arvestama selle elastsust ja läbimõõtu. Pingus, mille jaoks keel on arvestatud, on tavaliselt tootja poolt antud ja sõltub enamasti raami vastupidavusest. Keeltel on üks oluline puudus - neid tuleb regulaarselt vahetada. Keele vahetamise sagedus sõltub peamiselt mängija löökide tugevusest, mängu sagedusest; keele läbimõõdust; pallide tüübist (rasked pallid põhjustavad keele kiiremat purunemist); juhusest (ebapuhas löök raami pihta); keele niiskusest (loomasoolest valmistatud looduslikud keeled katkevad eriti sageli). Keeli on soovitatav vahetada vähemalt üks kord aastas, isegi kui need ei ole  katki läinud. Seda sellepärast, et keel kaotab aja jooksul mõningaid omadusi: eriti elastsust temperatuuri muutustel ja pingust, mis väheneb mängimise tagajärjel. Me ei kohanda keelt reketiga. Keele valime mängustiili ja enda eelistusi arvestades.

Keelte tüübid

On olemas mitut sorti tennisereketi keeli, sõltuvalt sellest, millisest materjalist ja kuidas nad on valmistatud. Materjalide osas saame eristada: kõige vähem mugavad (traat), mugavamad keeled, pehmed (polüestrist keeled), sünteetilised, kõige mugavamad, kuid samas kallid naturaalsed keeled, mis on kõige vähem vastupidavad. Arvestades struktuuri, saame eristada monofilamentseid ja mitmekihilisi keeli - väga mugavad kombinatsioonina, hea mängitavuse ja vastupidavusega. Nende kahe ekstreemsuse vahel on variatsioonid: alates südamikust ühe kattega, mitme kattega ja erilise välimise kattega (nelinurkne ristlõige) kuni erinevate materjalide kasutuseni samade keelte puhul.

Keele pingus

Keele pingus on väga oluline löögi kontrollimiseks ning keele paindlikkuseks ja vastupidavuseks. Keele pinguse vähendamine muudab keele mugavamaks (vähendab paremini vibratsiooni) ja elastseks. Ilmub „batuudiefekt“, mis põhjustab jõu suurenemist ja kontrolli vähenemist. Kõrgem keelepingus tekitab vastupidist reaktsiooni.

Läbimõõt

Keele läbimõõt mõjutab eriti vastupidavust ja paindlikkust. Keele läbimõõt on täpsustatud millimeetrites vahemikus 1,1-1,4 mm. Mida väiksem on keele läbimõõt, seda suurem on paindlikkus. Mida suurem on paindlikkus, seda suurem on “batuudiefekt” ja seda kiirem on pall, kuid samas mida rohkem paindlikkust, seda tuntavam on vibratsiooni vähenemine (rohkem mugavust). Paksem keel tähendab kõvemat keelt – vibratsiooni halvemat vähendamist –ja vähem mugavust. Mängijad, kes kasutavad palju pöörlemist, peaksid valima õhema keele, sest see aitab pöörlemist genereerida. Kuid mida õhem on keel, seda vähem on vastupidavust. Lisaks sellele sõltub keele suurus keele  mustrist. Keele mustri sulgemiseks tuleks valida õhema suurusega keel.

Keele mängitavus ja vastupidavus

Kahjuks on nii, et mida mängitavam on keel, seda vähem vastupidav ta on. Suurimat vastupidavust pakuvad paksud ühekiulised keeled, samas kui õhukesed mitmekiulised ja looduslikud keeled tagavad parima mängitavuse. Kõik praegu turul saadaval olevad keeled on nende kahe keeletüübi kombinatsioon ning kujutavad endast kompromissi mängitavuse ja vastupidavuse vahel. Ei ole olemas keeli, mis garanteerivad mõlema keele parameetreid.

Reeglid, mida keele väljavahetamisel tasub järgida

- õhemad keeled genereerivad pöörlemist paremini

- pehmemad keeled vähendavad vibratsiooni paremini kui raskemad keeled

- õhemad ja paindlikumad keeled võimaldavad kiiremat pallilööki

- õhemad keeled tuleks valida reketite jaoks, millel on suletud keelemustrid ja väiksem pea suurus

- väga jäikade reketite puhul ei maksa kasutada väga kõvu ja pakse keeli

- jäigad, monofilamentsed keeled on vastupidavamad

- multifilamentsed keeled on mugavamad, kuid vähem vastupidavad

- paindlikud keeled pakuvad paremat kiirendust kui jäigad keeled  

- suletud keelemustrid (nt 18/20) pakuvad paremat kontrolli, kuid neil on vähem jõudu ja vinti (pöörlemisvõimet)

- avatud keelemustrid

- avatud keelemuster (nt 16/19) suurendab jõudu ja pöörlemisvõimet, samas on kontroll nõrgem

- suuremate peadega reketid pakuvad paremat dünaamikat ja pöörlemisvõimet, kuid vähendavad kontrolli

- kõrgemad keelepingused pakuvad paremat kontrolli ja pöörlemisvõimet

- madalam keelepingus pakub paremat dünaamikat ja pöörlemisvõimet („löögid tungivad sügavamale reketi sisse“), kuid kontroll ja vastupidavus on kehvem

- õhukesed keeled on tervislikumad ja mängitavamad, kuid vähem vastupidavad

-paksemad keeled pakuvad paremat vastupidavust

-paindlikud keeled on mugavamad, eriti tennise küünarnukiga mängijate jaoks.  Samas pakub see paremat pöörlemisvõimet ja jõudu, ehkki vastupidavus väheneb. 

-jäigad keeled pakuvad paremat vastupidavust, kuid samas on mängu mugavus ja jõud väiksemad 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.