Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Tennisekeeled Iso-Speed Black Fire (12 m)

13,00 €

Soovituslik müügihind

11,40 € Säästa 12 %
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 2-3 päevaga jooksul
Variandid:
Tennisekeeled Iso-Speed Black Fire (200 m)
Iso-Speed Black Fire (200 m)
rohkem
MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 10,40 €
11,40 € Iso-Speed Black Fire (12 m)
    ST14742.1
Soovitatavad tooted
Tennisekeeled Iso-Speed Pyramid (12 m)

Tennisekeeled
Iso-Speed Pyramid (12 m)

14,00 €
12,40 €
Säästa 11%
Tennisekeeled Iso-Speed V18 (12 m)

Tennisekeeled
Iso-Speed V18 (12 m)

14,00 €
12,40 €
Säästa 11%
Tennisekeeled Iso-Speed Control (12 m)

Tennisekeeled
Iso-Speed Control (12 m)

15,00 €
13,90 €
Säästa 7%
Tennisekeeled Iso-Speed Control Classic (12 m)

Tennisekeeled
Iso-Speed Control Classic (12 m)

17,00 €
15,40 €
Säästa 9%
Tennisekeeled Iso-Speed Energetic Plus (12 m)

Tennisekeeled
Iso-Speed Energetic Plus (12 m)

14,00 €
12,40 €
Säästa 11%
Iso-Speed Black Fire Vabastage oma täielik potentsiaal tenniseväljakul koos Iso-Speed Black...rohkem

Iso-Speed Black Fire

Vabastage oma täielik potentsiaal tenniseväljakul koos Iso-Speed Black Fire'iga. See monofilamentne tennise nöör on hoolikalt konstrueeritud profimängijatele, kes otsivad oma löökide puhul jõudu ja täpsust. Elegantne must värv suurendab veelgi selle esteetilisust, mis on väljakul silmapaistev.

Meisterlik konstruktsioon

Iso-Speed Black Fire on valmistatud kvaliteetsest koopolüestermonofilamentidest, mis tagab tugeva ja vastupidava stringi. Materjal aitab olemuslikult kaasa reketi pikaealisusele ja optimaalsele jõudlusele. Selle kvaliteetse toote põhivärv on must, mis mitte ainult ei anna sellele stiilset ja ägedat välimust, vaid muudab selle ka nähtavalt atraktiivseks igas tenniseolukorras.

Väljapaistvad omadused

Iso-Speed Black Fire on loodud pakkuma erakordset mängutunnetust, kontrolli ja dünaamilist jõudlust ning on loodud rahuldama jõumängijate vajadusi. See pakub suurepärast kontrolli, võimaldades teravaid ja täpseid lööke, mis hoiavad teie vastased närvi. Selle dünaamilised omadused võimaldavad kiiremaid ja tõhusamaid lööke, mis lubab kogemust, mis ei ole võrreldav ühegi teise omaga.

Lisaks sellele on selle vastupidavus muljetavaldav, kuna see suudab vastu pidada intensiivsetele mängudele, ilma et see kaotaks oma pinget või jõudlust. Mängijatele, kes otsivad agressiivset mängu, säilitades samal ajal kontrolli, on Iso-Speed Black Fire võrratu valik.

Glide-Over-disain

Sileda profiiliga tennise nöör tagab peaaegu hõõrdumise puudumise, võimaldades sujuvad löögid ilma igasuguse takistuseta. See tagab vaba libisemise üle palli, tagades, et iga löök maandub just sinna, kuhu see on mõeldud.

Toote number: ST14742.1
Keele pikkus: 12
Keele profiil: pehme
Sruktuur: ühekiuline
Materjal: co-polyester
Omadused: kontroll dünaamiline tunne tugevus
Põhivärv: must
Tennisereketi jõuallikaks on tema keeled – vähemalt nii me ütleme. Aga see on tõsi. Mängu...rohkem
Kuidas valida tennisereketile keeli?

Tennisereketi jõuallikaks on tema keeled – vähemalt nii me ütleme. Aga see on tõsi. Mängu kvaliteet sõltub oluliselt keele tüübist ja tema pingusest (mõõdetuna kilogrammides 20 ja 30kg vahemikus). Tänapäeval on üha rohkem reketeid müügil ilma keelteta. See tuleneb sellest, et iga tennisist tahab valida keele ja selle pinguse vastavalt oma eelistustele. Väga sageli on soovitatud vahetada ostes peal olev keel (kui ta peal on) välja  uue vastu. Tehases pandud pingus koos möödunud ajafaktoriga võivad viia nõrga mänguni, hoolimata sellest, et sai valitud hea reket. Keelt valides pead arvestama selle elastsust ja läbimõõtu. Pingus, mille jaoks keel on arvestatud, on tavaliselt tootja poolt antud ja sõltub enamasti raami vastupidavusest. Keeltel on üks oluline puudus - neid tuleb regulaarselt vahetada. Keele vahetamise sagedus sõltub peamiselt mängija löökide tugevusest, mängu sagedusest; keele läbimõõdust; pallide tüübist (rasked pallid põhjustavad keele kiiremat purunemist); juhusest (ebapuhas löök raami pihta); keele niiskusest (loomasoolest valmistatud looduslikud keeled katkevad eriti sageli). Keeli on soovitatav vahetada vähemalt üks kord aastas, isegi kui need ei ole  katki läinud. Seda sellepärast, et keel kaotab aja jooksul mõningaid omadusi: eriti elastsust temperatuuri muutustel ja pingust, mis väheneb mängimise tagajärjel. Me ei kohanda keelt reketiga. Keele valime mängustiili ja enda eelistusi arvestades.

Keelte tüübid

On olemas mitut sorti tennisereketi keeli, sõltuvalt sellest, millisest materjalist ja kuidas nad on valmistatud. Materjalide osas saame eristada: kõige vähem mugavad (traat), mugavamad keeled, pehmed (polüestrist keeled), sünteetilised, kõige mugavamad, kuid samas kallid naturaalsed keeled, mis on kõige vähem vastupidavad. Arvestades struktuuri, saame eristada monofilamentseid ja mitmekihilisi keeli - väga mugavad kombinatsioonina, hea mängitavuse ja vastupidavusega. Nende kahe ekstreemsuse vahel on variatsioonid: alates südamikust ühe kattega, mitme kattega ja erilise välimise kattega (nelinurkne ristlõige) kuni erinevate materjalide kasutuseni samade keelte puhul.

Keele pingus

Keele pingus on väga oluline löögi kontrollimiseks ning keele paindlikkuseks ja vastupidavuseks. Keele pinguse vähendamine muudab keele mugavamaks (vähendab paremini vibratsiooni) ja elastseks. Ilmub „batuudiefekt“, mis põhjustab jõu suurenemist ja kontrolli vähenemist. Kõrgem keelepingus tekitab vastupidist reaktsiooni.

Läbimõõt

Keele läbimõõt mõjutab eriti vastupidavust ja paindlikkust. Keele läbimõõt on täpsustatud millimeetrites vahemikus 1,1-1,4 mm. Mida väiksem on keele läbimõõt, seda suurem on paindlikkus. Mida suurem on paindlikkus, seda suurem on “batuudiefekt” ja seda kiirem on pall, kuid samas mida rohkem paindlikkust, seda tuntavam on vibratsiooni vähenemine (rohkem mugavust). Paksem keel tähendab kõvemat keelt – vibratsiooni halvemat vähendamist –ja vähem mugavust. Mängijad, kes kasutavad palju pöörlemist, peaksid valima õhema keele, sest see aitab pöörlemist genereerida. Kuid mida õhem on keel, seda vähem on vastupidavust. Lisaks sellele sõltub keele suurus keele  mustrist. Keele mustri sulgemiseks tuleks valida õhema suurusega keel.

Keele mängitavus ja vastupidavus

Kahjuks on nii, et mida mängitavam on keel, seda vähem vastupidav ta on. Suurimat vastupidavust pakuvad paksud ühekiulised keeled, samas kui õhukesed mitmekiulised ja looduslikud keeled tagavad parima mängitavuse. Kõik praegu turul saadaval olevad keeled on nende kahe keeletüübi kombinatsioon ning kujutavad endast kompromissi mängitavuse ja vastupidavuse vahel. Ei ole olemas keeli, mis garanteerivad mõlema keele parameetreid.

Reeglid, mida keele väljavahetamisel tasub järgida

- õhemad keeled genereerivad pöörlemist paremini

- pehmemad keeled vähendavad vibratsiooni paremini kui raskemad keeled

- õhemad ja paindlikumad keeled võimaldavad kiiremat pallilööki

- õhemad keeled tuleks valida reketite jaoks, millel on suletud keelemustrid ja väiksem pea suurus

- väga jäikade reketite puhul ei maksa kasutada väga kõvu ja pakse keeli

- jäigad, monofilamentsed keeled on vastupidavamad

- multifilamentsed keeled on mugavamad, kuid vähem vastupidavad

- paindlikud keeled pakuvad paremat kiirendust kui jäigad keeled  

- suletud keelemustrid (nt 18/20) pakuvad paremat kontrolli, kuid neil on vähem jõudu ja vinti (pöörlemisvõimet)

- avatud keelemustrid

- avatud keelemuster (nt 16/19) suurendab jõudu ja pöörlemisvõimet, samas on kontroll nõrgem

- suuremate peadega reketid pakuvad paremat dünaamikat ja pöörlemisvõimet, kuid vähendavad kontrolli

- kõrgemad keelepingused pakuvad paremat kontrolli ja pöörlemisvõimet

- madalam keelepingus pakub paremat dünaamikat ja pöörlemisvõimet („löögid tungivad sügavamale reketi sisse“), kuid kontroll ja vastupidavus on kehvem

- õhukesed keeled on tervislikumad ja mängitavamad, kuid vähem vastupidavad

-paksemad keeled pakuvad paremat vastupidavust

-paindlikud keeled on mugavamad, eriti tennise küünarnukiga mängijate jaoks.  Samas pakub see paremat pöörlemisvõimet ja jõudu, ehkki vastupidavus väheneb. 

-jäigad keeled pakuvad paremat vastupidavust, kuid samas on mängu mugavus ja jõud väiksemad 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.