Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Pachołki Pro's Pro Dome Base - Roheline

6,40 €
Tootjakood: V129
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
3 tk.

Pro's Pro Dome Base - Roheline

6,40 € Pro's Pro Dome Base - Roheline
    ST71335
Pro's Pro Dome Base - Neoonroheline Ülevaade Pro's Pro Dome Base on silmatorkavas...rohkem

Pro's Pro Dome Base - Neoonroheline

Ülevaade

Pro's Pro Dome Base on silmatorkavas neoonrohelises värvitoonis kvaliteetne toode, mis on loodud optimaalse jõudluse ja võrratu stabiilsuse tagamiseks treeningute ajal. See toode, mis on mõeldud treeningvarraste aluspinnaks, on kohustuslik toode nii spordiprofessionaalidele kui ka fitnessi harrastajatele.

Väljapaistvad omadused

Dome Base on valmistatud nii vastupidavust kui ka funktsionaalsust silmas pidades ja pakub suurepärast stabiilsust. Selle ainulaadne omadus seisneb võimaluses täita seda kas vee või liivaga. See kohandamine suurendab selle kaalu ja seega ka stabiilsust, olenemata maastikust või treeningu intensiivsusest. Selle visuaalselt ahvatlev neoonroheline värv ei lisa treeningvarustusele mitte ainult stiilielementi, vaid tagab ka hea nähtavuse - kasulik funktsioon õhtustel või öistel treeningutel.

Paindlik ja mugav

Pro's Pro Dome Base on loodud nii, et see sobiks iga kasutaja vajadustele - seda on lihtne üles seada ja liigutada, võimaldades muretut treeningut. Sõltumata kasutatavast varraste tüübist sobib see tänu universaalsele disainile garanteeritult ideaalselt. Mis tähendab, et treeningule kulub rohkem aega ja vähem aega seadistamisele ja mahavõtmisele.

Toote üksikasjad

Iga karp sisaldab ühte Pro's Pro Dome Base'i, mistõttu on mugav tellida vastavalt oma vajadustele. Selle tootjakood on V129.

Teie tee fitnessi juurde

Saavutage oma fitnessi eesmärgid maksimaalse stabiilsuse ja mugavusega Pro's Pro Dome Base'i abil. See on teie jaoks loodud täiuslik täiendus teie treeningule. Mine kaugemale oodatust, treeni koos parimatega, treeni koos Pro's Pro Dome Base'iga. Pange tähele: Pro's Pro Dome Base müüakse ükshaaval. Treeningvarraste ei kuulu komplekti ja need tuleb osta eraldi.

Toote number: ST71335
Pakend (mitmest osast koosneb): 1
Tootekood: V129
Kolor: Roheline
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.