Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Koła treningowe Pro's Pro Flat Speed Ring 60 cm - Roheline

6,90 €
Tootjakood: V242
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Flat Speed Ring 60 cm - Roheline

6,90 € Pro's Pro Flat Speed Ring 60 cm - Roheline
    ST70744
Kogege võrratut paindlikkust ja lõpmatuid treeningvõimalusi Pro's Pro Flat Speed Ring 60 cm -...rohkem

Kogege võrratut paindlikkust ja lõpmatuid treeningvõimalusi

Pro's Pro Flat Speed Ring 60 cm - roheline

Tõhusta oma kehalist treeningkorda Pro's Pro Flat Speed Ringi abil. See kõrgekvaliteediline fitness-tarvik on teie treeningvahendite ülim täiendus, mis pakub mitmekülgsust, tõhusust ja uudset lähenemist traditsioonilistele treeningrutiinidele. See sile, 60 cm läbimõõduga treeningrõngas, mis on julge ja kütkestava rohelise värviga, kiirendab teie funktsionaalset treeningut, liikuvusharjutusi ja vastupidavusharjutusi. Olenemata sellest, kas olete kogenud sportlane või fitnessi entusiast, Pro's Pro Flat Speed Ring pakub lugematuid võimalusi keerata, pöörata, hüpata ja kujundada oma fitnessi teekonda.

Peamised omadused ja eelised

Enneolematu mitmekülgsus

Tänu oma lamedale disainile pakub see rõngas uskumatuid segamis- ja sobitamisvõimalusi teiste treeningvahenditega. Kasutage seda uuendusliku hularõngana või ühendage see põhi- või ringtreeningusse. Võimalused on lõputud.

Kvaliteetne disain

See rõngas on ehitatud kestma, see on tugeva ja vastupidava konstruktsiooniga, et taluda rangeid treeninguid. Selle 60 cm läbimõõt lubab lihtsat käsitsemist ja hulgaliselt treeninguvõimalusi.

Pilkupüüdev esteetika

Stimuleerige oma treeningkeskkonda Pro's Pro Flat Speed Ringi värskendava rohelise värviga. Lisaks sellele, et see on hädavajalik treeningvahend, on see ka elujõuline täiendus teie jõusaalivarustusele.

Ehitage mitmekülgne treeningportfell

Pro's Pro Flat Speed Ring on viimistletud teie paindlikkuse, osavuse, kiiruse ja koordinatsiooni optimeerimiseks. Sõltumata teie treeningu tasemest, annab selle rõnga kohandatavus teile võimaluse luua individuaalseid, mitmekesiseid ja lõbusaid treeninguid.

Tootja kood: V242

Usaldage Pro's Pro usaldusväärsust ja laske rohelisel Flat Speed Ringil muuta teie treeningharrastused revolutsiooniliselt. Suurendage oma sooritusvõimet ja määratlege uuesti oma osavust, lisades samal ajal oma treeningrutiini värviprisma selle põneva ja hindamatu väärtusega fitness-vahendi abil!

Toote number: ST70744
Tootekood: V242
Kolor: Roheline
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.