Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Płotki treningowe Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Oranž

8,40 €
Tootjakood: V126
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Oranž

8,40 € Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Oranž
    ST71338
Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - oranž Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 on uuendusliku...rohkem

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - oranž

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 on uuendusliku lähenemisega treeningu esirinnas. See tugev treeningvahend on rohkem kui lihtsalt takistus, see on loodud selleks, et tõsta teie sporditreeningud uutesse kõrgustesse.

Pioneerlik disain

Kasutades ekstsentrilist oranži värvi, annab Pro's Pro signatuurseeria teie spordivarustusele vaevata erilise tunnetuse. Eksimatu oranž värv ei lisa tõkkepuudele mitte ainult atraktiivset esteetikat, vaid tagab ka maksimaalse nähtavuse teie treeningute ajal väljakul, sõltumata ilmastikutingimustest või kellaajast.

Täiustatud koordinatsioon

Olenemata sellest, kas olete professionaalne sportlane või fitnessi harrastaja, on Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 oluline täiendus teie treeningrutiinile. See tipptasemel treeningvahend aitab parandada teie üldist koordinatsiooni ja osavust märkimisväärselt dünaamilistes spordistsenaariumides.

Suurepärane vastupidavus

See Pro's Pro leiutuslik kaup on valmistatud tipptasemel materjalidest, mis peavad vastu intensiivsetele treeningtundidele. Selle vastupidavus on loodud vastavalt teie pühendumusele ja intensiivsusele, pakkudes teile usaldusväärset treeningpartnerit hooajast hooajani.

Tähelepanuväärsed omadused

Kujundage oma treeningtunnid uuesti selle tootega, mis kannab tootja eksklusiivset koodi: V126. See ainulaadne tunnus on midagi enamat kui lihtsalt kood; see tähistab kvaliteeti ja teadmisi, mis on investeeritud selle suure jõudlusega spordivarustuse loomisse igasse aspekti. Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - oranž on rohkem kui lihtsalt toode; see on tõeline treeningkaaslane, mis võib teie tulemuslikkust märgatavalt muuta. Võta see dünaamiline ja julge täiendus oma treeningvarustusse ja vaata, kuidas sinu sportlik teekond muutub.

Miks Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - Orange?

Spordimaailmas, mis on täis tavalisi treeningvahendeid, paistab Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 silma, murdes oma uuendusliku disaini ja ülima funktsionaalsusega vormi. Spordiharrastajale, kes hindab nii stiili kui ka sisu, on see suurepärane treeningtõkkepuu oluline investeering.

Toote number: ST71338
Tootekood: V126
Kolor: Oranž
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.