Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Koła treningowe Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Sinine

6,90 €
Tootjakood: V241
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Sinine

6,90 € Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Sinine
    ST70742
Pro's Pro Flat Speed Ring 50cm - Sinine Suurepärane treeningvarustus algavatele sportlastele...rohkem

Pro's Pro Flat Speed Ring 50cm - Sinine

Suurepärane treeningvarustus algavatele sportlastele

Suurendage oma treeningu tõhusust Pro's Pro Flat Speed Ringi abil, mis on mõeldud jalgade treeningu, kiirustreeningu ja üldise sportliku soorituse parandamiseks. Pro's Pro Flat Speed Ring on mitmekülgne treeningelement, mida saab kombineerida teiste treeningvahenditega või kasutada isegi lõbusa, fitnessi parandava hularõngana, tõestades end kasulikuks abivahendiks nii tervisesportlastele kui ka professionaalsetele sportlastele.

Tugev, professionaalne kvaliteet

Täiuslik läbimõõt ja tugev konstruktsioon

Pro's Pro Flat Speed Ring on oma professionaalse kvaliteedi ja 50 cm läbimõõduga ehitatud nii, et see peab vastu rangele ja regulaarsele kasutamisele. Selle lame disain võimaldab lihtsat hoiustamist ja kaasaskantavust, mistõttu sobib see koduseks treeninguks või pakitakse teie varustusse ulatuslikuks välitreeninguks või jõusaalis toimuvaks treeninguks. Treenige kõvasti, ilma et peaksite muretsema vastupidavuse pärast selle tugeva konstruktsiooniga kiirusrõngaga.

Lihtne integreerimine

Töötab hästi koos teiste treeningvahenditega

See pragmaatilise lähenemisega disainitud kiirusrõngas on veatult integreeritav teiste treeningparadigmadega, et võimendada treeningtulemusi. Olgu selleks siis osavusredelid, kiiruskoonused või treeningtõkked, Pro's Pro Flat Speed Ring suurendab teie treeningdünaamikat, et saavutada terviklikum ja tõhusam treeningkava.

Elavat sinist tooni

Pilkupüüdev ja inspireeriv

Elavat sinist tooni kandev Pro's Pro Flat Speed Ring saavutab elegantse tasakaalu professionaalse jõudluse ja esteetilise atraktiivsuse vahel. See esmane sinine värv ei lisa mitte ainult värvikirevust teie jõusaali tarvikute kollektsiooni, vaid soodustab ka visuaalset jälgimist kiirus- ja osavusharjutuste ajal.

Toote üksikasjad

- Põhivärv: Sinine - Tootja kood: V241 Sukeldu tõhusamasse ja nauditavamasse treeningkogemusse koos Pro's Pro Flat Speed Ringiga - täiuslik segu funktsionaalsusest, kvaliteedist ja stiilist.

Toote number: ST70742
Tootekood: V241
Kolor: Sinine
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.