Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Sinine

4,40 €
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 1,60
Kamm: ei
Tootjakood: G221C
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Variandid:
Põhigrip Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Must
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Must
Põhigrip Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Valge
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Valge
rohkem
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Sinine

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 3,90 €
4,40 € Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Sinine
    ST78386
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P kirjeldus - hellbla Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla...rohkem

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P kirjeldus - hellbla

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla pakub täiesti uut tulemuslikkuse ja kvaliteedi taset. See baaskäepidemete ümbris on ideaalne kõigile, kes otsivad erakordset, usaldusväärset ja kuluefektiivset lahendust oma tenniseväljaku või muu sarnase spordivarustuse uuendamiseks.

Suurepärane kleepuvus

Üks selle silmatorkavaid omadusi on selle märg kleepuv tekstuur. See niiskuse intensiivne kleepuvus tagab suurepärase haardumise teie reketi külge, tagades kindla ja stabiilse haarde mängimise ajal. Võite loota sellele, et see ei libise teie käest otsustavatel hetkedel, olenemata keskkonnatingimustest.

Kvaliteetne materjal

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla baaskinnitus on valmistatud sünteetilistest materjalidest, mis on tuntud oma vastupidavuse ja vastupidavuse poolest. Need on loodud vastu pidama tihedale kasutamisele ja karmile mängule, tagades, et see ei ole mitte ainult esteetiliselt meeldiv lisa teie spordivarustusele - see peab vastu ka aja katsumusele.

Toote number: ST78386
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: G221C
Kolor: Sinine
Mähise paksus: 1,60
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.