Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Tennisepallid Tecnifibre XLD bag 72B

146,00 €

Soovituslik müügihind

127,90 € Säästa 12 %
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
3 tk.

Tecnifibre XLD bag 72B

127,90 € Tecnifibre XLD bag 72B
    ST17402
Tecnifibre XLD kott 72B Tecnifibre, mis on tuntud oma kõrgekvaliteediliste tennisetoodete...rohkem

Tecnifibre XLD kott 72B

Tecnifibre, mis on tuntud oma kõrgekvaliteediliste tennisetoodete poolest, esitleb XLD Bag 72B, mis sisaldab 72 tugevat survevaba palli, mis on mõeldud spetsiaalselt treeninguteks ja pallimasinates kasutamiseks. Need pallid on loodud vastupidavuse ja vastupidavuse tagamiseks, et pakkuda ülimat jõudlust ja usaldusväärsust, tagades ettearvatavalt ühtlase põrke, mis võimaldab mängijatel oma oskusi tõeliselt lihvida.

Need surveta pallid on valmistatud nii, et nad säilitavad oma põrkepalli pikema aja jooksul. See erakordne omadus muudab need ideaalseks harjutamiseks, kuna need tagavad järjepideva jõudluse kogu kasutuse vältel.

Tecnifibre XLD Bag 72B pallid on tuntud oma suurepärase vastupidavuse poolest. Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud pallid tagavad vastupidavuse ja vastupidavad karmidele treeningtundidele, mistõttu on need kuluefektiivsed ja usaldusväärsed treeningvahendid nii professionaalsetele kui ka harrastusmängijatele.

Toote number: ST17402
Pakend (mitmest osast koosneb): 72
Palli tüüp: survestamata
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.