Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Kij treningowy Yakimasport Pole 1,6m - Punane

Kij treningowy Yakimasport Pole 1,6m - Punane
Viimane hind: 4,40 €
See toode ei ole praegu saadaval, kuid võib-olla oled huvitatud järgnevast:
6,00 €

Soovituslik müügihind

Viimane hind: 4,40 € Säästa 27 %
Tootjakood: 100076
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Toode ei ole saadaval
See toode ei ole praegu saadaval, kuid võib-olla oled huvitatud järgnevast:
SINU JAOKS VALITUD
4,40 € Yakimasport Pole 1,6m - Punane
    ST87485
Ülevaade Treeningut ilmestab meie Yakimasport Pole 1.6m - punane. See tipptasemel...rohkem

Ülevaade

Treeningut ilmestab meie Yakimasport Pole 1.6m - punane. See tipptasemel treeningaparaat on loodud sportlast silmas pidades ja soodustab liikumis- ja kasutusmugavust, pakkudes täiuslikku segu funktsionaalsusest ja disainist. Meie mitmekülgsuse jaoks ehitatud Yakimasport treeningkepi on just see vahend, mis rikastab teie treeninguid, viies teid oma tulemuseesmärkide poole.

Spetsifikatsioonid

Mõõtmed

Kepi enda kõrgus on muljetavaldav 1,6 meetrit; see annab sportlastele vabaduse teha erinevaid harjutusi, luues laia liikumisulatuse. Samuti uhkeldab see 25 mm läbimõõduga, mis suurendab veelgi selle kasulikkust, võimaldades kasutajatel seda mugavalt ja lihtsalt käsitseda.

Kombineeritud funktsioon

Ärge kunagi piirake oma treeningrežiimi. Meie Yakimasport kepi saab vaevata kombineerida täiendavate aluspuudega, laiendades teie treeningväljavaateid. Olenemata sellest, kas olete välja töötamas uusi režiime või laiendate olemasolevate piire, annab see funktsioon teile võimaluse liikuda oma treeningpüüdluste suunas.

Värv ja disain

Yakimasport Pole domineerib uimastava punase tooniga, lisades teie treeningutesse elujõudu. Selle stiilne disain tagab, et see paistab silma, nagu ka teie silmapaistev jõudlus.

Pakend

Maksimaalse mugavuse ja tooteohutuse säilitamiseks on iga Yakimasport kepikõnni ükshaaval pakendatud. Võite olla kindel, et teie treeningvahend jõuab teie ukse taha laitmatus seisukorras ja on valmis oma treeninguid hoogustama.

Tootja kood

Toote kvaliteet on meie kõrgeim prioriteet. Et tagada, et saate autentse Yakimasport kepi, otsige tootja koodi: 100076. Me oleme uhked kvaliteetsete treeningvahendite loomise üle ja see kepi ei ole erandiks.

Kokkuvõte

Valige Yakimasport Pole 1.6m - Red, kui soovite suure jõudlusega ja tugevat treeningvahendit, mis aitab teil ületada oma sportlikke eesmärke. Tõsta oma treeningpotentsiaali, mine tavalisest kaugemale ja lükka piire Yakimasportiga. Tellige oma juba täna ja astuge fitnessi tulevikku.

Toote number: ST87485
Pakend (mitmest osast koosneb): 1
Tootekood: 100076
Kolor: Punane
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.