Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Płotki treningowe Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Roheline

12,00 €

Soovituslik müügihind

9,40 € Säästa 22 %
Tootjakood: V128
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Roheline

9,40 € Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Roheline
    ST85410
Kogemused tipptasemel treeningul koos Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - roheline Tõsta oma...rohkem

Kogemused tipptasemel treeningul koos Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - roheline

Tõsta oma treeningmängu Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 elava rohelise värvusega. See tipptasemel treeningtarvik on hoolikalt valmistatud, et parandada teie koordinatsioonioskusi väljakul. Sõltumata sellest, milliseid spordialasid te eelistate; olgu see siis jalgpall, tennis, kergejõustik või mis tahes osavusel põhinev spordiala, on see lame takistus loodud nii, et see sobiks ideaalselt teie treeningkavaga.

Võrratu kvaliteet ja disain

Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 on kerge, kuid tugeva konstruktsiooniga, mis tagab optimaalse töökindluse ja vastupidavuse. Umbes 45 cm kõrguse ja umbes 50 cm laiusega tõotab see usaldusväärset jõudlust, mis peab vastu ka karmides ja intensiivsetes treeningutes.

Väljapaistev esteetika

Lisaks funktsionaalsusele on Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 esindatud dünaamilise rohelise varjundiga. See elav värv ei lisa mitte ainult atraktiivsust teie spordivarustusele, vaid parandab ka nähtavust treeningu ajal, mistõttu sobib see ideaalselt kasutamiseks mis tahes valgustingimustes.

Mugavus ja kaasaskantavus

Üksikult pakituna pakub iga Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 lihtsat käsitsemist ja hoiustamist. Selle kerge konstruktsioon koos kompaktse disainiga muudab selle äärmiselt kaasaskantavaks ja hõlpsasti kaasaskantavaks - seadke improviseeritud rada üles, millal ja kus iganes soovite.

Toote identifitseerimine

Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 on tähistatud tootja koodiga V128, mis on tunnistus selle ainulaadsest disainist ja võrratust kvaliteedist. Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 on rohkem kui lihtsalt treeningtarvik; sa saad usaldusväärse partneri oma sportliku tipptaseme saavutamisel. Selle suurepärane disain, värv ja kvaliteet muudavad selle väärtuslikuks täienduseks iga sportlase, treeneri või spordihuvilise kollektsioonile. Alustage oma osavuse täiustamist juba täna Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 abil ja kogege oma koordinatsiooni ja soorituse märgatavat paranemist väljakul.

Toote number: ST85410
Pakend (mitmest osast koosneb): 1
Tootekood: V128
Kolor: Roheline
Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.