Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Tecnifibre X-Tra Feel 1P

11,00 €

Soovituslik müügihind

9,40 € Säästa 15 %
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 1,90
Kamm: jah
Tootjakood: 51ATPXFERD
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Variandid:
Põhigrip Tecnifibre X-Tra Feel 1P
Tecnifibre X-Tra Feel 1P
Põhigrip Tecnifibre X-Tra Feel 1P
Tecnifibre X-Tra Feel 1P
Põhigrip Tecnifibre X-Tra Feel 1P
Tecnifibre X-Tra Feel 1P
rohkem
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Tecnifibre X-Tra Feel 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 8,90 €
9,40 € Tecnifibre X-Tra Feel 1P
    ST16136
Tutvustame Tecnifibre X-Tra Feel Tennis Overgrip'i - Punane Tecnifibre X-Tra Feel'iga saate...rohkem

Tutvustame Tecnifibre X-Tra Feel Tennis Overgrip'i - Punane

Tecnifibre X-Tra Feel'iga saate nautida erakordset mugavust ja enesekindlust väljakul. Võimas punane tennise overgrip, mis on loodud kasutades sensatsioonilist Hydrocell-tehnoloogiat, tagades suurepärase niiskuseimavuse, mis ületab kaugelt enamiku teiste turul olevate overgripide taset.

Täiustatud haaret optimaalse kontrolli saavutamiseks

See tennise overgrip on mõeldud mängijatele, kes otsivad optimaalset tunnetust tugeva haarde jaoks. Tecnifibre X-Tra Feel, mis koosneb sünteetilisest materjalist, on 1,90 mm paksune, muutes käepideme mitte ainult mugavaks, vaid ka vastupidavaks ja pikaajaliseks. Seda täiendab märg kleepuvus, mis tagab, et overgrip püsib kleepuv ka pingeliste mängude ajal, parandades seeläbi kontrolli ja täpsust.

Täiustatud tehnoloogia mängija mugavuse tagamiseks

Tecnifibre X-Tra Feel on varustatud silmapaistva Hydrocell-tehnoloogiaga, mille tulemusel on käepidel pisikesed perforeeringud, mis võimaldavad kiiret niiskuse äravoolu, hoides teie reketikäepideme kuivana ja pakkudes hämmastavalt kindlat mängutunnetust. Lisaks on sellel kinnituslint, mis hõlbustab ülekäepideme tõhusat kinnitamist ja kinnitamist reketi külge.

Toote number: ST16136
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: 51ATPXFERD
Kolor: Punane
Põhivärv: punane
Mähise paksus: 1,90
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.