Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Tecnifibre X-Tra Feel 1P

11,00 €

Soovituslik müügihind

9,40 € Säästa 15 %
Palli kleepuvus: märg
Mähise paksus: 1,90
Kamm: jah
Tootjakood: 51ATPXFEBU
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4 tk.

Tecnifibre X-Tra Feel 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 8,90 €
9,40 € Tecnifibre X-Tra Feel 1P
    ST16135
Tecnifibre X-Tra Feel 1P - sinine - määratleb teie mängu. Tõstke oma reketimängu ja pakkuge...rohkem

Tecnifibre X-Tra Feel 1P - sinine - määratleb teie mängu.

Tõstke oma reketimängu ja pakkuge mugavust oma käele Tecnifibre X-Tra Feel tennisekäepidemega, mis on sinises värvitoonis. Ekspertide poolt disainitud ja ATP World Touri poolt kõrgelt soovitatud, mis on tunnistus sellest esmaklassilisest kvaliteedist, tagab see esmaklassiline käepidemepael optimaalse mängukogemuse ja säilitab kontrolli mängu ajal.

Suurepärane higiimavus Hydrocell-tehnoloogia abil

Tecnifibre X-Tra Feel tennisekäepide on spetsiaalselt loodud liigse higi imamiseks, jättes teie käepideme kuivaks isegi kõrge intensiivsusega mängude ajal. Tänu Hydrocell-tehnoloogiale imab see tennisegrip tõhusamalt kui enamik konkureerivaid tooteid turul, tagades teile kuiva haarde, mida vajate oma parimate tulemuste saavutamiseks.

Võrratu mugavus koos perforeeritud disainiga

Sellel käepidemel on eriline perforeeritud disain, kus väikesed augud kiirendavad niiskuse väljutamist, mis lisab tootele ainulaadset niiskusjuhtimise kvaliteeti. Lisaks on selle sünteetilise põhikäepidemega kaasas turvaline pael, mis tagab korraliku sobivuse.

Kleepuv tunne optimaalse kontrolli tagamiseks

Sinine Tecnifibre X-Tra Feel pakub kergelt kleepuvat "märga" haarde, mis tagab kindla kontakti teie käe ja reketi vahel. See võimaldab tugevat haaret, et sooritada täpseid lööke ja servilööke.

Toote number: ST16135
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: märg
Materjal: sünteetiline
Tootekood: 51ATPXFEBU
Kolor: Sinine
Põhivärv: sinine
Mähise paksus: 1,90
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.