Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Tecnifibre Leather 1P

21,00 €

Soovituslik müügihind

18,90 € Säästa 10 %
Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 1,50
Kamm: ei
Tootjakood: 51ATPLEATH
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4+ tk.

Tecnifibre Leather 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 17,40 €
18,90 € Tecnifibre Leather 1P
    ST16123
Tecnifibre nahast tennise käepide (1 tk) - pruun Tõstke oma tennisemängu Tecnifibre Leather...rohkem

Tecnifibre nahast tennise käepide (1 tk) - pruun

Tõstke oma tennisemängu Tecnifibre Leather Gripiga, mis on tipptasemel tennise overgrip, mis pakub mitte ainult ülimat mugavust ja tundlikkust, vaid ka ületamatut vastupidavust. See kõrgtasemel overgrip, mis pärineb ATP poolt heaks kiidetud tootesarjast, on spetsiaalselt loodud vastama nõudlike tennisistide ootustele, järgides kõrgeimaid standardeid.

Kvaliteet ja tippjõudlus

Tecnifibre Leather Grip on valmistatud parimatest lehmanahkadest, tagades tugeva ja kuiva haardumise, pakkudes erakordset kontrolli ja klassikalist reketi tunnetust, mida tõsised mängijad kõrgelt hindavad. See overgrip on mõeldud säilitama optimaalset jõudlust kogu mängu vältel, isegi äärmuslikes väljakutingimustes, mistõttu on see professionaalide seas esimene valik.

Toote number: ST16123
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Materjal: nahk
Tootekood: 51ATPLEATH
Kolor: Pruun
Põhivärv: pruun
Mähise paksus: 1,50
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.