Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Pro's Pro B 70 1P

Viimane hind: 5,90 €
See toode ei ole praegu saadaval, kuid võib-olla oled huvitatud järgnevast:
Viimane hind: 5,90 €
Mähise paksus: 1,75
Kamm: jah
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Toode ei ole saadaval
MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 5,40 €
See toode ei ole praegu saadaval, kuid võib-olla oled huvitatud järgnevast:
SINU JAOKS VALITUD
5,90 € Pro's Pro B 70 1P
    ST16081
Pro's Pro B70 Tennis Grip (1 tk) Tutvustame Pro's Pro B70 Tennis Overgrip'i, mis ühendab endas...rohkem

Pro's Pro B70 Tennis Grip (1 tk)

Tutvustame Pro's Pro B70 Tennis Overgrip'i, mis ühendab endas täiusliku segu mugavusest, kontrollist ja vastupidavusest. See originaalses metalse kuldses värvitoonis ujuv käepide on julge, kuid elegantne avaldus, mis parandab teie mängutulemusi igas mängus.

Suurepärane pinnakontroll

Valmistatud suurepärase kvaliteediga mikro-emboolikaga libisemisvastase pinnaga, tagab Pro's Pro B70 suurepärase haarde, taktiilse tagasiside ja kontrolli reketi üle igas olukorras. Sõltumata teie mängustiilist, hindate kindlasti selle eliittasemel tennise overgrip'i järjepidevat kontrolli.

Erakordne higimahutavus ja vibratsiooni summutamine

Olenemata sellest, kas tegemist on kuuma suvepäeva või intensiivse mänguga, ärge laske higil teie mängu mõjutada. See tennise overgrip on disainitud kõrge higimahutavuse tagamiseks, hoides teie käed kuivana ja tagades alati kindla ja usaldusväärse haarde. Lisaks aitab Pro's Pro B70 tõhusalt summutada vibratsiooni, pakkudes mugavamat mängukogemust ja vähendades samal ajal käevalu ohtu.

Toote number: ST16081
Ülemähkimiste arv: 1
Materjal: sünteetiline
Põhivärv: pruun
Mähise paksus: 1,75
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.