Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Pacific XDuo Feel 1P

11,00 €

Soovituslik müügihind

9,90 € Säästa 10 %
Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 1,80
Kamm: jah
Tootjakood: PC-3240.00.11
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
2 tk.

Pacific XDuo Feel 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 9,40 €
9,90 € Pacific XDuo Feel 1P
    ST16042
Kogemused suurepärase haardega Pacific XDuo Feel White 1P Tennis Overgripiga Pacific XDuo Feel...rohkem

Kogemused suurepärase haardega Pacific XDuo Feel White 1P Tennis Overgripiga

Pacific XDuo Feel valge värvusega on tipptasemel tennise overgrip, mis ühendab endas suurepärase jõudluse ja võrratu mängumugavuse. See tennise mängimise tõhustamiseks loodud käepide on ideaalne kaaslane teie tenniseraketile.

Professionaalne konstruktsioon

Valmistatud kvaliteetsest polüuretaanist väliskihiga ja nahast sisekihiga, pakub see overgrip suurepärase haarde ja meeldiva puudutuse. Tugev konstruktsioon tagab pikaealisuse ja vastupidavuse, hoides teie mängu tulemuslikkuse ühtlasena pikema aja jooksul.

Mõeldud mugavuse ja ventilatsiooni jaoks

Pacific XDuo Feel White 1P on läbimõeldult disainitud perforeeringutega, mis võimaldavad optimaalset ventilatsiooni. See omadus ei hoia teie kätt mitte ainult värskena kõige intensiivsemate mängude või treeningute ajal, vaid parandab ka käepideme üldist tunnetust ja reageerimisvõimet.

Toote number: ST16042
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Materjal: sünteetiline
Tootekood: PC-3240.00.11
Kolor: Valge
Põhivärv: valge
Mähise paksus: 1,80
Kamm: jah
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.