Tasuta saatmine Eestisse  129 €
Tasuta saatmine Eestisse 129 €
Tagastamine 30 päeva jooksul
Tagastamine 30 päeva jooksul
Rohkem kui 17 000 toodet
Rohkem kui 17 000 toodet

Põhigrip Pacific Supreme Grip Pure 1P

9,00 €

Soovituslik müügihind

8,40 € Säästa 7 %
Palli kleepuvus: kuiv
Mähise paksus: 1,80
Kamm: ei
Tootjakood: PC-3211.00.11
Osta ja säästa
Lojaalsusprogrammiga
Tarne Eestis 3-4 päevaga jooksul
Saadaolev kogus:
4 tk.

Pacific Supreme Grip Pure 1P

MITMEKAUPA OSTES:
Kogus Ühiku hind
alates 3 tk. 7,90 €
8,40 € Pacific Supreme Grip Pure 1P
    ST16036
Soovitatavad tooted
Põhigrip Pacific NXS Prime 1P

Põhigrip
Pacific NXS Prime 1P

10,00 €
9,40 €
Säästa 6%
Põhigrip Pacific XDuo Feel 1P

Põhigrip
Pacific XDuo Feel 1P

11,00 €
9,90 €
Säästa 10%
Pacific Supreme Grip Pure (1 tk) - puhas valge Avastage ülim mugavus ja jõudlus koos Pacific...rohkem

Pacific Supreme Grip Pure (1 tk) - puhas valge

Avastage ülim mugavus ja jõudlus koos Pacific Supreme Grip Pure Base Overgripiga. Olenemata sellest, kas oled kogenud proff või entusiastlik algaja, see erakordne grip lubab sinu mängu tõsta. See on saadaval põlise, puhta valge värvusega, mis ei ole mõeldud mitte ainult teie kontrolli parandamiseks, vaid ka teie varustuse täiustamiseks.

Võrratu funktsionaalsus ja vastupidavus

Pacific Supreme Grip Pure on 1,8 mm paksuse muljetavaldava põhikihiga grip, mis tagab uskumatu vastupidavuse ja vähendab vajadust sagedaste vahetuste järele. Seda on kerge ja lihtne ümber reketi keerata, mis teeb sellest mugava valiku kõikide tasemete mängijatele. Hoolimata oma paksusest tagab käepideme kerge olemus, et see ei lisa teie reketile tarbetut kaalu.

Suurepärane tehnoloogia parema mängitavuse tagamiseks

Pacific Supreme Grip Pure'i üks erilisi omadusi seisneb selle täiustatud tehnoloogias. Tänu sellele suudab see tõhusalt summutada soovimatuid vibratsioone, pakkudes mugavamat kasutuskogemust ja vähendades ebamugavuse või vigastuste ohtu mängu ajal.

Suurepärane niiskuse imavus

Ära lase higistel peopesadel ja libisemistel oma mängu rikkuda. Pacific Supreme Grip Pure'il on suurepärased niiskuseimamisomadused, mis tagavad kuiva ja libisemisvastase pinna ka intensiivsete mängude ajal, mille tulemuseks on parem haardumine ja lõppkokkuvõttes parem sooritusvõime.

Toote number: ST16036
Ülemähkimiste arv: 1
Palli kleepuvus: kuiv
Materjal: sünteetiline
Tootekood: PC-3211.00.11
Kolor: Valge
Põhivärv: valge
Mähise paksus: 1,80
Kamm: ei
Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest...rohkem
Kuidas valida tennisereketile grippi

Kõige väiksemad detailid mängivad sageli tennisemängus väga olulist rolli. Üheks nendest detailidest on õige ja puhas liimlint ehk grip. Saame eristada asendusgrippe (põhigrippe) ja pealisgrippe. Asendusgripid on olemas iga reketi jaoks, mille ostate. Need on valmistatud plastikust või nahast ja nende paksus on umbes 2 mm. Nende põhiomadusteks on: imendumine, mugavus, paksus. Pealisgripid on õhemad, paksusega u 0,4-0,7 mm. On kasutatud tavalisi grippe, sõltuvalt mängija eelistustest ja gripi paksusest. Märgi pealisgrippe tuntakse hea, kindla gripina, samas kui kuivad gripid on abiks higiste käte puhul. Nad muudavad reketi käepideme kergelt paksemaks, sõltuvalt mähkimismeetodist ja tugevusest. Pealisgripid tuleks ümber vahetada, kui nad kaotavad oma omadused ja muutuvad nähtavalt määrdunuks. 

Esitate tellimuse EL-is registreeritud ettevõttele, mistõttu hinnad teie tellimusel on näidatud ilma käibemaksuta. Pärast tellimuse vormistamist saate koos kaubaga meilt 0% käibemaksuga arve.